bugün

entry'ler (28)

merdivenlerden düşmek

filmlerde çocukları düşürmek için kullanılan yegane yöntem.

bleu de chanel

be unexpected mottosuyla chanel tarafından en son piyasaya sürülen erkek parfümü. hayatım boyunca değiştirmeyeceğim tek koku.

kadınlarca çok takdir edilip hiç tercih edilmemek

Sen iyi birisin ama benim hayalimdeki erkek değilsin modeli.

uludağ sözlük yazarlarının fiziksel özellikleri

boy:1.78
kilo: 63
saç : sarı
ten : beyaz
ayak :43
göz : bal rengi

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum dün gece bir sivrisineği acımasızca katlettim. pişman değilim.

her şey dahil otelde sadece salata yiyen kız

formunu korumaya çalışan kızdır. burger king gibi yerlerde arkadaşları hamburger yerken, o mevsim salatası yer.

new balance

bilmeyenlerin fiyatını görünce "ben bunu ezik bi şey sanıyodum" dediği ayakkabı markasıdır.

çeşmealtı

garden club isimli eğlenceli, karaoke yapılan bir mekanı vardır. gidenlere güzel vakit geçirtebilir.

iddia

16 yaşında başlanayanların, " abi iki lirayı boşa harcayacağıma kupon yaparım belki tutar." dediği birnevi kumardır.

formspring

son bir yıldır çöküşe geçen sitedir. sitenin çok smile alanlarının twitter'da onbinleri aşan takipçilerinin olması "zamanında neymiş ya ? " lafını söyletir.

akasya durağı

"bu diziyi kim izliyor ? şu zamana kadar hala nasıl bitmedi ki." denilen dizidir.

ricardo andrade quaresma bernardo

bazı kesimler tarafından cristiano ronaldo özentisi olarak görülen yetenekli futbolcudur.

seksenler

aslında sıkıcı gibi duran ama izlendiğinde sevilen ve takip edilen dizidir.

birbirine eşit derecede aşık olmayan çiftler

terkedilen sevgilinin, "sen beni hiç sevmedin zaten, eğer benim kadar sevseydin hiç ayrılmazdık." diyerek kendini acındırması ve geri döndürme çabasıdır.

yüksek dozda tayyip e maruz kalmak

televizyonu açtığında haberler yetmezmiş gibi ulusa sesleniş programlarını görmektir.

çağatay ulusoy

sevgilisinin çağatay ulusoy hayranı olduğunu öğrenince, "böyle manken mi olur ? manken dediğin sarışın mavi gözlü filan olur." diyerek kıskançlığını saklamaya çalıştığı durumdur.

ünlü benzeşmesi

test çözerken, "acaba iki sert ünlü yanyana gelince oluyor muydu?" denilip 3sn. içinde arkadan cevap anahtarına bakılarak "biliyordum zaten ya." olayını yaşatır.

sinif topuna para vermeyen ibne

"neden vereyim ki, iki gün sonra patlayacak zaten." zihniyeti içerisindeki kişidir.

sigara içme cezasının 62 tl olması

sigara içmeyenlerin, keşke 562 olsaydı dediği durum.

seni seviyorum a verilebilecek cevaplar

herkese seni seviyorum der misin acaba ?