bugün

3 ağaç ve 1 tayyip yüzünden 81 vilayeti birbirine katan gezicilere sorulan sorudur , 30 günde 60 şehit verildi bu adamlar nerede ? ha evet... ege de alkol alıp parti yapıyorlardır şimdi.

not : Akp'li değilim , Türkçüyüm
dipnot : Ülkücü de değilim.
(bkz: nerdesin aşkım)
Şehit verilirken para ödenmiyo ki kardeş gezide günlük 150 lira alıyodu arrrkideşler.
burdayız, gel dir.
150 lira demek para bok gibi elalem para sıçıyor bana 150 lira verseler ben de giderdim lakin arkalarda takılırdım kaçar bi iskender yerdim önce ohhh enayi parası akplilerde katılıp keşke parayı devlete verseydi.
gezici diye bişey yok onlar vatan haini.
Doğayı seviyorum kesinlikle doğaya zarar verilmesine karşıyım. ama orada gösterilen tepki şimdi yok.
Atatürk'ün kobanici evlatları perde kefencileri fistanlılar"gezi çok güzel yeaa" budalaları Rabia uyuşturucusu pazarlayanlar it sürüleri. nerede bu yığınlar ?
peki arkadaş sormazlar mı adama,
pkk ile oslo'da görüşürken akp'li yetkililer,
reisiniz askerlik yan gelip yatma yeri değil derken,
haburda, savcıyı yollayıp davul zurna ile karşılama yaparken,
arınç'ın sevgi kelebeğine dönüştüğü zamanlarda,
sayın öcalan fikirlerini önemsiyoruz dediklerinde,
valiye talimat verip aman çözüm sürecinde hassas bir noktadayız deyip yol kesmeleri meşru kıldıklarında,
iki üç şehit için meclisi toplayamayız dediklerinde,
siz nerede idiniz, neden çıkıp gıkınızı çıkarmadınız.
daha bunun gibi birçok şey yazabilirim ama kafanızı k*çınızdan çıkarabilecek kapasiteye sahip olduğunuzu düşünmüyorum.
bir gun karsina cikacak olanlardir. pkk, onun olusmasini saglayan, bilerek yok etmeyen her kim ise, ki sen cok iyi bilirsin amk, karsiniza cikacaktir. ismi gezi olmaz belki, ebenizi sikecek olanlar olur.