bugün

Koşarak kaçmanız gereken insanlardır...
benim için ortamın tadını en çok kaçıran ruh emiciler.
zaten yeterince negatifken daha fazlasına katlanamam.
bir de sorgu suale çekerek köşeye kıstıranları da vardır ki topuğunuzu götünüze vura vura kaçın bunlardan.
sınava hazırlanırsın, ne zaman gidiyon üniversiteye derler.
üniversiteye gidersin, bitirince ne olacaksın derler.
bitirirsin, iş bulamadın mı derler.
iş bulursun askere ne zaman gidiyon derler.
gidip gelirsin hadi dahan ne duruyorsun evlenemedin mi derler.
evlenirsin çocuk yapmıyor musun daha derler.
çocuk yaparsın ev almadın mı daha derler.

ulan size ne. belki param yok ev alamıyorum. iktidarsızım çocuk yapmıyorum. yahut tipsizin evlenemiyorum. kafam basmıyor okuyamıyorum belki de. size ne arkadaş. niye sıkboğaz ediyorsunuz insanı.
Zehirli sarmaşık gibidirler.

Kökten kesmek gerekir.
Bir tanesini yılların hatrına matrına diye tutuyorum hayatımda ama sabrımı zorlamaya başladı.
Bir insan bu kadar enerji vampiri olamaz, kendi mutsuz diye küçücük aklıyla sizin de enerjinizi sömürür falan. Biraz kendini sorgulasa neden bu kadar mutsuz olduğunu anlayacak da. Vallahi sıkıldım.
Kimse kalmayacak yanında yakında.
akabeliler.
- (m×v kare)/2 .
Üzgün olduğumda ben.
hayatınızdan ve çevrenizden uzak tutmanızda fayda olan insan tipi. aynı anda hayatınızın rengini emikleyebilirken ruhunuzu da sömürebilir.
Birde suni negatif enerji yaymak vardır ki daha beterdir. Ikonizinde yapmasi gereken bir işi kendi başarmış olduktan sonra arayarak durumunu sorar istediği cevabı alır kendinden bahsetmeden kapatır.
Bazende işleri kötüdür. Polisler avukat hakim savcılar . Bunlar genelde negatif enerji yayiyorlar.
Sohbet ettiğim kişinin enerjisinden direkt etkilenen bir insan olarak, kaçarak uzaklaştığım kişilerdir. Valla benim derdim bana yeter, bir de onun enerjisini çekemem.
Evlerden ırak.
etrafımda surat asan, enerjisi düşük, sürekli sızlanan insan istemiyorum.
kesinlikle yaşanmışlık eksikliği bulunan insanlardır. uzak durmak kendi mutluluğunuz açısından çok daha iyi bir karar olacaktır.
negatif insanlara maruz kalmak radyasyona maruz kalmak gibidir.
kisa sureli düşük dozlara dayanabilirsiniz...
ancak surekli maruz kalmak sizi öldürür.
Akıllı kişilerdir ahmaklara gerçekleri gösterirler.
görsel

- "mutluluk emici"

(O ortam ve kisilerden hemen uzaklaşın)

(Çok sevdiğim birinin cümlesi..)
Sözlüğe gelip ilgli ilgi isteyerek yer açmaya çalışırlar.
Terlikle vuracaksın bunları, anne terliği yememişlerdir.
O canın tatlı olduğunu bildirmek lazım.
Enerji vampirleridirler. Size olan faydaları, size olan zararlarının yanında sıfıra yakınsar.
Çevrelerindeki her insanı, kendi soğuk ve karanlık girdaplarına çekmeye çalışan güruhtur.
Uzak durulması en doğru harekettir.

Sevinci, kursakta bırakmak gibi berbat bir kabiliyetleri vardır.
Kışşştttt!
size 1 adım geldiklerinde koşarak kaçmanız gereken insanlardır.

görsel

(bkz: bana bir adım gel ben sana koşarım)
uzun süreli ilişki kurmanız halinde sizi de melankoliye sürükleyecek insandır.
Her ortam mutlaka bulunan, enerji ve sinerji etkileri pozitif insanlara göre daha gelişmiş insana insandan daha çok benzeyen bir tür varlık veya cisim.