bugün

Her şeye olumsuz bakan, çevresindeki insanları da hareketleriyle, konuşmalarıyla mutsuz eden uzak durulması gereken insanlardır. Mümkünse bu insanlarla aynı ortamda bile bulunmamak gerekir.
(bkz: aziz yıldırım)
(bkz: mehmet ali aydınlar)

gidin lan !
hülya avşar.
suratlarıyla etkilerler insanı ilk önce. öyle meymenetsizdir ki.
(bkz: matematikçi şenol hoca)
(bkz: nazar)
(bkz: pozitif düşün pozitif olsun)
dengelemek için üzerlerine proton attığım varlıklardır. daha havadayken yok ediyorlar onu da. kara madde gibi bir şey bunlar.
Her ortam mutlaka bulunan, enerji ve sinerji etkileri pozitif insanlara göre daha gelişmiş insana insandan daha çok benzeyen bir tür varlık veya cisim.
uzun süreli ilişki kurmanız halinde sizi de melankoliye sürükleyecek insandır.
size 1 adım geldiklerinde koşarak kaçmanız gereken insanlardır.

görsel

(bkz: bana bir adım gel ben sana koşarım)
Çevrelerindeki her insanı, kendi soğuk ve karanlık girdaplarına çekmeye çalışan güruhtur.
Uzak durulması en doğru harekettir.

Sevinci, kursakta bırakmak gibi berbat bir kabiliyetleri vardır.
Kışşştttt!
Enerji vampirleridirler. Size olan faydaları, size olan zararlarının yanında sıfıra yakınsar.
Sözlüğe gelip ilgli ilgi isteyerek yer açmaya çalışırlar.
Terlikle vuracaksın bunları, anne terliği yememişlerdir.
O canın tatlı olduğunu bildirmek lazım.
görsel

- "mutluluk emici"

(O ortam ve kisilerden hemen uzaklaşın)

(Çok sevdiğim birinin cümlesi..)
Akıllı kişilerdir ahmaklara gerçekleri gösterirler.
negatif insanlara maruz kalmak radyasyona maruz kalmak gibidir.
kisa sureli düşük dozlara dayanabilirsiniz...
ancak surekli maruz kalmak sizi öldürür.
kesinlikle yaşanmışlık eksikliği bulunan insanlardır. uzak durmak kendi mutluluğunuz açısından çok daha iyi bir karar olacaktır.
etrafımda surat asan, enerjisi düşük, sürekli sızlanan insan istemiyorum.
Evlerden ırak.
Sohbet ettiğim kişinin enerjisinden direkt etkilenen bir insan olarak, kaçarak uzaklaştığım kişilerdir. Valla benim derdim bana yeter, bir de onun enerjisini çekemem.
Bazende işleri kötüdür. Polisler avukat hakim savcılar . Bunlar genelde negatif enerji yayiyorlar.
Birde suni negatif enerji yaymak vardır ki daha beterdir. Ikonizinde yapmasi gereken bir işi kendi başarmış olduktan sonra arayarak durumunu sorar istediği cevabı alır kendinden bahsetmeden kapatır.
hayatınızdan ve çevrenizden uzak tutmanızda fayda olan insan tipi. aynı anda hayatınızın rengini emikleyebilirken ruhunuzu da sömürebilir.
Üzgün olduğumda ben.