bugün

+neden sevgilin yok?
-yalnız olun, icadın sırrı budur. yalnız olun, fikirlerin bulunduğu zaman budur. yalnız olun, olgunlaşacağınız an budur.

(bkz: nikola tesla)
birini o kadar çok sevdim ki artık başkasını sevmeye ihtiyaç duymuyorum.
Cunku ben sadece zarar veriyorum.

Kaosa luzum yok. Bana gore degil bu isler.
Çünkü birbirimize uyum sağlayabileceğimiz bir kız bulmak kolay değil. Nefes alanın dibinde bitmiyorsan sevgili kolay yapılmıyor
çünkü daha yeni ayrıldım nefes alıyorum.
Neden olsun ki?
Sevgili özellikle erkekler için konuşuyorum sürekli arkamda bıraktığım soru işareti. Beni aldattı mı ? Bana yalan mı söylüyor?
Erkeklerde belli bir yaştan sonra kızların peşinde koşmak zaman kaybı olarak algılanıyor ki haklılar bir kız sizi beğenip sizinle sevgili olmak istiyorsa bunu size belli eder bakışları davranışları herşeyi ile. Erkek olarak sen ne kadar cabalarsan çabala kız istemiyorsa sevgili olamazsınız. Buda artık bana saçma geldiği icin ve ilişkiler duygusal açıdan değilde mantık perspektifinden bakınca sevgili olma sadece cinsel içgüdü hayat arkadaşı filan değil.
kafam raad sanırım.
bensiz kaldığını merak ettiğim kadın sana soruyorum neden ben yokum hayatında, neden?
Olmalı mı? Olmalı mı ha seni Nalet olası pislik?
görsel

hatırlatmayın lan ikide birde..
Evli bir adamım ben.
Dolar çok arttı. Sevgili yapamıyorum.
Çünkü aptalca ayrılıp herşeyi berbat ettiğimiz eski kız arkadaşımı zerre eksilmemiş şekilde seviyorum ve onun yerine kimseyi koyamıyorum.
Başlayamıyorum bile.
Çünkü zirve tektir bebeyim!!!!
Bilmiyorum herhalde insan görmediğim için.
Sorgulanmaya tahammül edemiyorum bence güven esastır.

görsel
dert yok çünkü. dert sevmiyorum ben. düşünmemeliyim böyle şeyleri, sabah kalkınca x akşam yatınca x gelmiyor bana. mal oluyorum ben, ya akıllandıracak biri çıkacak karşıma beni; böyle deli gibi değil aklı başında sapasağlam seveceğim ya da yok devam böyle.
zor beğenirim seçiciyim bi de yakınlaşınca kendimi tutamam eleştiririm ondan.
Elektrik alamiyorlarmis. Soyledikleri bu. Gerçi Elektrik alamadim demek tipini begenmedim lafının karșıdaki kişiyi kırmadan soylemektir. Bunuda biliyoru
Henüz tam kırmızı olmamış bir domates gibiyim. Kimsenin ağzının tadını bozmak istemem.
çirkinlik.
parasızlık.
kız görünce dil tutulması.
kız dokununca ter basması.
kızla konuşurken kekelemek.
hesap bana kalırsa korkusundan katatonik hale gelmek.
kızı güldüreceğim diye maskara olurken tüm kafeyi güldürmek.
kızı güldürememek.
yapamıyorum. olmuyor, ne yapalım. şu nesili anlayamadım bir türlü. tipimden mi hoşnutsuzlar yoksa çok mu ineğiz bilemedim. ne kadar aylak adam varsa, ne kadar soyu sopu bozuk tip varsa neredeyse hepsinin sevgilisi var.
napsınlar beni manyak mı bu kızlar.
Kimse bana ilgi göstermiyor ve bu artık can sıkıcıdan öte komik olmaya başladısjsxks.
Çirkinim la. Sebep bu.