bugün

Helal be toplumun reklamlarin kendisine dayattigi kapitalist ideolojiye uymamis gercek turk kulturu ile yetismis halktan biridie.
malumunuz belediyede nikah memurluğu ile aynı binada çalışıyorum. bu sebeple kendisinden 4 fotoğraf ve nüfus cüzdanı istediğim kızdır.
Türk kızı değil belli ki. Türk kızı olsaydı dönerciye gitmeyi düşük statü göstergesi sayar sizinle muhattap bile olmazdı.
görsel
alnı öpülesi kızdır. helal olsundur. karnını doyurmak ilk planıdır. ne de olsa aç ayı oynamaz.
adamdır. kelime itibari ile yani. alıp götüreceksin tam ekmek arası bol malzemeli döner yanına büyük boy ayranı açtıracaksın. midesi şenlensin aşkoşoroloşkolotomun.
Hangi dönerciye gidelim diye sorulduğunda Bereket Döner derse ne farkı vardır ?
Sen ben gibi gayet normal bir kızdır.

Ama, dönerci ve starbucks neden bir tutuldu anlamadım. Dönercide karnını doyurup sonra da kahve içmeye starbucksa gidemez mi kimse? Ayrıca bütün dönerciler güvercin etini tavuk diye yarım ekmek 3 tl' den satmıyor, uyandırayım.
Kirmizi rubycon'dur.
Aç karnını doyuracak enayi bulmuş kezodur. Sevgiliden sevgiiye döner görüyo lan çoğu. Starbucks'ta bi filtre kahve 7 lira sonuçta. yarım ekmek dönerse 15-20 lira.
starbucks sizin oralarda "elit " bişey falan mı? semboller üzerinden mi ilişki kuruyorsunuz siz ? ....

Ohhhooo o zaman hicbirinizden bi halt olmaz azizim -kızınızdan da olmaz -herifinizden de ...
karnı açtır. yoksa kahvenin dibine vururdu da bakma sen aç karnına gitmiyor işte.
Dürümün içinden süzülen o muhteşem aromalı yağ boşa gitmesin diye arada bir alt taraftan ısıran kızdır.
dönerciden sonra kahve içeriz ama di mi? diye sorulması gereken kızdır...

döner, kebap, söğüş, kelle paça, kokriç ve türevlerini yiyen hatunları seviyorum nedense...
var mı acaba öyle bir kız. varsa da yediğini alman usulü ödeyeceğini sanan fakir kızdır.
(bkz: Ne Starbucksı memleket elden gidiyor)
sevgili buldunuzda bi bu kaldı sanki.
Masrafsız kız işte daha ne?
Kizin hammaddesi.
Alnindan öpülesi kizdir.
Kezban diyenlere diyorum ki bir kahveye 20 lira verin gözünüze kacsin!
hesabı ödeyecektir, ucuza kapatayım diye düşünmüştür.
fakirdir fakir temsili.
Aslandır candır sevgili gibi sevgili kavramını aşmıştır.
döneri nusr-et' te yemeyi kafaya koymuş kızdır.
kız gibi kızdır. amerikanın oyununa gelmez. yenir.