bugün

Kezban olmasi gerekmeyen kizdir. Et döneri 25 liraya yapan yerler de var. Halbuki kahve daha ucuza gelir.
bir "ben evde yedim de geldim" diyen kız değildir.
okeye dördüncü olacak kızdır.
gosteriste gozu olmayan has kızdır.
"Ayh ne dönercisi ya fakir misin öööyk" diyen kızlar kezban, "ya ne gerek var gel dönerciye gidelim" diyen kızlar da kezban, herkes kezban anasını satayım. Ne güzel be.
kız gibi kızdır. amerikanın oyununa gelmez. yenir.
döneri nusr-et' te yemeyi kafaya koymuş kızdır.
Aslandır candır sevgili gibi sevgili kavramını aşmıştır.
fakirdir fakir temsili.
hesabı ödeyecektir, ucuza kapatayım diye düşünmüştür.
Alnindan öpülesi kizdir.
Kezban diyenlere diyorum ki bir kahveye 20 lira verin gözünüze kacsin!
Kizin hammaddesi.
Masrafsız kız işte daha ne?
sevgili buldunuzda bi bu kaldı sanki.
(bkz: Ne Starbucksı memleket elden gidiyor)
var mı acaba öyle bir kız. varsa da yediğini alman usulü ödeyeceğini sanan fakir kızdır.
dönerciden sonra kahve içeriz ama di mi? diye sorulması gereken kızdır...

döner, kebap, söğüş, kelle paça, kokriç ve türevlerini yiyen hatunları seviyorum nedense...
Dürümün içinden süzülen o muhteşem aromalı yağ boşa gitmesin diye arada bir alt taraftan ısıran kızdır.
karnı açtır. yoksa kahvenin dibine vururdu da bakma sen aç karnına gitmiyor işte.
starbucks sizin oralarda "elit " bişey falan mı? semboller üzerinden mi ilişki kuruyorsunuz siz ? ....

Ohhhooo o zaman hicbirinizden bi halt olmaz azizim -kızınızdan da olmaz -herifinizden de ...
Aç karnını doyuracak enayi bulmuş kezodur. Sevgiliden sevgiiye döner görüyo lan çoğu. Starbucks'ta bi filtre kahve 7 lira sonuçta. yarım ekmek dönerse 15-20 lira.
Kirmizi rubycon'dur.
Sen ben gibi gayet normal bir kızdır.

Ama, dönerci ve starbucks neden bir tutuldu anlamadım. Dönercide karnını doyurup sonra da kahve içmeye starbucksa gidemez mi kimse? Ayrıca bütün dönerciler güvercin etini tavuk diye yarım ekmek 3 tl' den satmıyor, uyandırayım.
Hangi dönerciye gidelim diye sorulduğunda Bereket Döner derse ne farkı vardır ?
adamdır. kelime itibari ile yani. alıp götüreceksin tam ekmek arası bol malzemeli döner yanına büyük boy ayranı açtıracaksın. midesi şenlensin aşkoşoroloşkolotomun.