bugün

playstation 1'den beri çok kaliteli oyunlar* geliştiren çılgın oyun firması.*
(bkz: crash bandicoot) *
(bkz: jak) *
(bkz: uncharted) *
(bkz: the last of us)
uncharted ve last of us gibi yeni nesil konsol oyunlarının yanısıra crash bandicoot vejak and daxter adında iki de eski oyunu olan, unchartedserisiyle birlikte tanıştım ve hayran kaldığım, last of usoynamak için can attığım firma.
Gelmiş geçmiş en iyi oyunu yapan, oyunlarını en çok beklediğim oyun şirketi. Uncharted serisini komple çok seven birisi olarak The Last of Us ile en iyi oyun yapan şirket olmuştur benim için. Hayatımda oynadığım en iyi oyun The Last of Us net. Uncharted serisi, efsane Crash Bandicoot serisi, Crash Team Racing gibi efsaneleri de unutmamak lazım. Adamların yaptığı oyunlar hep "best" olarak gösteriliyor. The Last of Us Part 2 gibi bir şaheser ile karşımıza tekrar çıkacaklar, hayatımda en çok beklediğim oyun yine The Last of Us.
Yeni Adventure tabanlı FPS oyunu geliştirdikleri düşünülüyormuş. Lan her yer FPS zaten TPS oyun kalmadı, siz de FPS'ye dönmeyin be aga bari tek oyunluk olsun şu olay. Naughty Dog'dan FPS oyun görmek aşırı değişik bir olay. PS5'e gelecek falan diye söylentiler varmış, Naughty Dog yapıyorsa köpek gibi oynanır da FPS pek sevdiğim bir kamera açısı değil o yüzden gömdüm az, affedin krallar.
Çoğu firma oyunlarına Bırak Türkçe dublajı
Türkçe dil seçeneği bile getirmez
Ama bu firma Hem Türkçe dil desteği
Hemde Türkçe dublaj getirmiş
Rockstar Games, Electronic Arts ve Ubisoft gibi firmalar rez alsınlar.
güncel Önemli Başlıklar