bugün

* ing. haritada olmayan, keşfedilmemiş, ıssız.
(bkz: uncharted drake s fortune)
naughty dogfirmasının 4 oyunluk serisi. efsanedir, tavsiye ederim.
4 oyunu da muhteşem olan oyun serisidir.

"Ben bir şans adamıyım ve kendi şansınımı aramalıyım."
-Henry every
(bkz: Uncharted 4 A thief s end)
sony tarafından filmleştirilen oyun serisi. başrolde de tom holland olacakmış.

(bkz: nathan drake)
Okan Yalabık'ın seksi sesi olmadığı sürece tırttır.
serinin 3.'sünün kolayının bile zor olduğu naughty dog firmasının play station için yaptığı oyun. şu 3. oyundaki bilmeceler bulmacalar nedir arkadaş, eski tübitak soruları gibi valla.
Seriyi 5-6 kere bitirmeme rağmen belirli aralıklarla tekrar oynama isteği uyandıran ve tekrar bitirmeme sebep olan oyun serisi. Yine acayip oynama isteği geldi, Assassin's Creed serisinde de çok oluyor bu durum. Dublaj yapanların da eline sağlık, çok güzel yapmışlar. 1, 2 ve 3 çok çok iyi ama 4. oyun ilk 3 oyuna göre zayıf, yine de çok güzeldi tabii.
Bir 10. kez falan daha bitireceğim seri. Bugün başlarım sanırım, arkadaş doymuyorum oyuna sürekli seriye baştan başlama isteği uyandırıyor bende. 1. oyun dahil hepsi muhteşem, 4 ve 2'nin yeri ayrıdır tabii. 4 hayatımda oynadığım en iyi 5 oyundan birisi. Hikaye anlatımı, karakter ve karakter bağları olarak da en iyi ve en güçlü oyun benim için. "Ezici" modda The Lost Legacy dahil hepsini bitirdim de "Acımasız" mod da bitiremiyorum arkadaş, adamlar tek atıyor, bitirmem lazım bir şekilde.
the nathan drake collection yarından itibaren psn plus üyelerine bedava verilecek.
görsel
tüm dünya ile aynı anda türkiye'de vizyona girecek. 11 şubat'ta notunu vereceğim.