bugün

eğer çok sık aralıklarla yapılmıyorsa keyif açısından on numara olan eylem.
bir süre sonra baş ağrısına sebebiyet verendir.
ankara da güzel yerler vardır içilecek .bide çeşitleri var tabi kavunlu falan . bokunu çıkarmazsanız zevk verir .
eğer egzotik tatlar denenirse mükemmeldir,çok süperdir.*
istanbulda yasayanlar icin en süper nargile mekanı olan yer tophanedir. arkadas grubuyla saatler süren muhabbetler, degısık nargile aromaların yaydığı koku esliğinde harikuladedir.
ana okulu çocuğu için ağızdan buhar çıkartma eylemi vallahi lan? çok şaşırdım geçenlerde gittiğim kafenin bahçesinde nargile içiyordum kreş öğrencileride oradaydı ve biri bana bakıp ohaa şu uzun saçlı garip abi ağzından buhar çıkarıyor gibi bir laf etti ve şok olup kaldık.
çapuçinolusunu içtim dün yeminle çok güzeldi. ancak sigara kullanıyorsanız boğazınızı yakarak geçmesini beklemeyin. ama şu var gerçekten harika bir şeymiş.
avam işi.
(bkz: kola limon)
Türkiye'de nargile içenlerin sayısı %45. Nargile içerken fotoğraf çekinenlerin oranı ise %95'tir.
Hayattaki en gereksiz şeylerden biridir. 3 saat içip bi halt anlamazsın onun yerine bi tane sigara iç keyfini yerine getirir. liseli işidir saçmadır. Her ergenin nargileli bi fotoğrafı vardır.
an itibariyle 18 yaş altı nesillere yasaklanmıştır. keyfine doyum olmayan, halka çıkarmada birebir olan, halkın umudu nargile.
Bir saat nargile içmek bünye için 100 sigara içmeye eşdeğerdir.
tütünlüsü sigaranın 40 katı zararlıdır fakat buharlısı çifte keyif verir. hem tad verir hem de sağlığa zararsızdır.
Yillar sonra tekrar denedigim. işin ilginci çekler de alışmış bu merete azeriler yüzünden.
çok abartılırsa ciddi sonuçlara sebebiyet verecek ürün.
bir gün aileyle kafeye gidilmiş, elma-naneli nargile söylenmiş, keyifler güzel. o aralar da en yakın arkadaşımla neredeyse 2-3 günde bir kesin içiyoruz, hem de saatlerce.
nargile geldi, 3 saate yakın babayla beraber tüketildi. nargile içtikten sonra eve gitmek gözüme zor geldiyse de arabayla geldiğimizi hatırlayıp rahatlamıştım, bursa bayırları malum.
apartmanın önüne gelinir, yazarın efsane çişi vardır. anneden anahtar alınır, 5 kat o yaşa kadar hiç bu kadar hızlı çıkılmamıştır. Malum iş görülürken yazarın gözleri kararır ve küçük bir baygınlık geçirmekten zor kurtulur. Sonra yataklara düşmek falan feşman işte.
Abartmayın.
Cok sevdgm mal gbi haftada en az 3 kez ictigim zimbirtidir.

Yalniz ara ara bas agrisi yapiyo. Bi de bugun ictigim cekiyorum cekiyorum gelmiyo falan cigerlerim yoruldu resmen. Kotu nargile komple vucudu siker atar. Suan ben cok fenayim mesela.
içmeyin hiç hoş gözükmüyor.
açken içilmez kusarsınız başınız döner sonra kusmayıp içmeye devam edince hoşunuza gider belki ama içmeyin yinede.
Lümpenliktir, barbarlıktır. Derhal yasaklanmalı.
(bkz: lümpenlik demek için başlık aramak)
Eğer nargileyi ilk içen siz olursanız, başınızın ağrıma olasılığı çok yüksektir. Birkaç tane küp şeker yerseniz bu baş ağrısını alıp götürür.
sigaradan daha zararlıdır.

buna rağmen ülkemizde bol bol yapılan eylemdir.

ben de denedim. bir süre sonra baş ağrısı yapıyor.
uf kanka be çok havalısın öyle dumanlar filan çok kuul.
Özledim lan askerdeyim haftada bir param olunca çarşıda gidiyorum. AMK Lefkoşa'da zaten ateş pahasına içiyoruz beş para etmez olanını. Bari hatırlatmayın.
Sigara içmenin keyfini vermez.