bugün

bir dönem oldukça meşhur olan konya'lı teyze. son günlerde çaykur didi reklamı ile tekrar gündemde.
acun ılıcalı'nın var mısın yok musun isimli yarışmasında yaptığı yorumlarla, konuşma tarzı ve gülüşü ile ilgi odağı olmuştu bu teyze.
nedense akp'ye yakın kanallarda (kanal 7, samanyolu tv gibi) sıkça görülen yemek pişiren teyze. birde çaykur didi reklamında oynatmışlar kendisini. artık ak parti kıyağımı yoksa sevecen mi geldi millete orasını bilemeyeceğim.
didi reklamına denk geldikçe kendinden soğutan teyze.
ekranda gördüğüm zaman kanalı değiştirmeme neden olan itici teyze. bir dönem sevildi tutuldu ne olduysa oldu ama çaykur gibi koskoca devlet kurumu reklamlarında oynatacak başka karakter bulamamış mı diye sormadan edemiyor insan. abi kimseyi bulamadıysanız gidin ajda pekkan'ı falan oynatın güya kadın çıksın çay içtikçe genç kalıyorum falan desin ama bu nedir ya?
kadın birde neresinden uyduruyorsa saçma ve itici bir gülüş çıkarmış bir yerlerinden... ya bırakın bu işleri yakışmamış hiç ama hiç olmamış bu reklam.
en az kendisi kadar itici olan oğlu var mısın yok musun mevlüt ile ekranlarda şebeklik yaparak cukkayı dolduran itici teyze.
kendini komik sanan itici abidesi var mısın yok musun mevlüt ün dişisi. Teyze zerre komik değilsin be.
kadın işin ticaretine çıkmış aklınca böyle davranarak milletin gönlünü fethediyor. ama köşeyi dönmüş reklamlardan aldıklarıyla çocukları ticaret yapıyormuş.
Her sike gülen bizim halkımıza müstehak teyzedir.
olabildiğince yapmacık, cıvık teyze.
Mal mal esprilere gülen insanları görünce bu ülkede sırıtmayacak teyze. Hiç gülmüyorum sana be teyze.
bu kadının çocuklarına allah sabır versin. düşünün böyle biri çığırarak uyandırıyo sizi sabahın köründe. ekmek bıçağını kaptığın gibi boğazını kesiverirsin amk. lime lime doğrarsın lan. böyle çığırmalı ses mi olur?

bi de gençken, sevişirken çıkardığı sesler geldi aklıma da. neyse o konuya girmeyelim hiç.
Hülogillerin tv de daha çok görünenidir.
gördükçe kendimi sikesim geliyor amk ya bu ne lan ?
yine hortlamış teyze, yahu bu didi'nin hiç aklı yok mu ne yahu kadının gülüşü çok itici lan harbi söylüyorum komik değil satışlarınız düşecek yapmayın etmeyin.
(bkz: allah ın cezası)