bugün

eğer sizden faydalanan bir şirketse dediğinizi yaptırabilirsiniz. Örneğin Turkcell, Digiturk gibi şirketlerden bir problem olması durumunda çokça hediye, indirim yaptırmışlığım vardır.
genellikle otomatik olarak cevap veren hizmetlerdir.
Pandemide şu müşteri hizmetlerinin çektiğini bir sağlık çalışanları çekti bir de kargocular. yoğunluktan telefonlar bağlanmadıkça millet çalışanlara çemkirdi. sabahtan akşama millete laf anlatmak zaten normalde de zor, üzerine bir de insanlar deliler gibi telefonlarına sardı. o karmaşanın ortasında herkes sinirlerine hakim olmakta bayağı bir zorlandı. yalnız birkaç tane marka her aradığımda onca yoğunluğa rağmen gayet pozitifti. özellikle bir seferinde ziraat’te zeynep isminde bir hanımefendi ile denk geldik, aşırı kibardı. işlemim uzun olmasına rağmen çok neşeli, pozitif bir konuşma tarzı vardı. iyi bir gününe mi denk gelmiştim yoksa sürekli o mizaca mı sahip bilmiyorum ama benim de moralimi yükseltmişti.
+baris bey adiniza acilmis 7 ayri hesap var.
48 le baslayan hesabinizi hangi subeden actiniz.

-ne bileyim ben allah miyim orada yaziyordur.
tesekkurler.
Kanser olma sebebidir. Saatlerce bekletiyorlar...
Bunlardan hayır bekleyeceğinize ateistseniz bile bunları aramak yerine allah a dua edin sorununuzun çözülme ihtimali daha yüksek olur.
Çok düzgünleri denk geldi bana fakat bazen uykuda konuşmuş gibi olanlara denk geldim.
iletişim eksikliği duyduğum için ihtiyacım olmasa da çeşitli bahaneler bulup sıkça aradığımdır.
Hiç sevmem bunları genelde işi yokuşa sürer goygoy yaparım bir daha aramazlar.
Görüşmelerimiz kayıt altındadır küfretmeyin aq ona göre...
sabır taşı meslek grubu. kim bilir günde kaç tane cahile laf anlatmaya çalışıyorlardır.
Asla ulasamadigim hizmettir. Ama onlar isteyince bana ulaşıyorlar hic uğraşmiyorlar. Açmıyorum ilk seferde o yüzden. Ariyorlar iki uc kere. Bende bole bir manyağım hadi bakalim.
Tahammül eşikleri yüksek insanlar.
yalnızlıktan sürekli aradığımdır.
birçoğu çalıştığı şirketin hizmetleri hakkında yeterli bilgiye sahip değildir. bunlara bir seminer falan vermiyorlar mı cidden anlamıyorum.
bu sektöre girdiğimden beri şunu anladım ki Türk insanının büyük bir çoğunluğu okuduğunu kesinlikle anlamıyor, hatta çoğunlukla hiç okumuyor, söyleneni dinlemiyor, dinlese de 3 defa tekrar etmeden anlamıyor.

Bir %40 var böyle.
genellikle güzel sesli ve isimli kızların çalıştığıdır.
bir kız için sürekli aradığımdır.
telekom firmalarının birinde yapmak istediğiniz işlemi zorunlu olarak ses ile ifade etmeniz isteniyor.

"müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum." dediğinizde söylediğinizi anlamayıp "tekrar söyleyin." diyor.
tekrar "müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum." dediğinizde yine anlamıyor ama "istediğinizi aktarabilmeniz için sizi müşteri temsilcisine bağlıyorum." diyerek istediğiniz yere bağlıyor.

bir firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmak için gerginliğimizin artmasına ne gerek var?
aradndığında birden fazla müşteri temsilcisi müsaitse hangisinin telefonunun çalacağı nasıl belirleniyor merak ediyorum.
semt isimleri söyletmesi zevkli olandır.
arandığında aynı anda birden fazla müşteri temsilcisi müsaitken hangisinin telefonu çalacağı nasıl belirleniyor merak ediyorum.
--spoiler--
biz teşekkür ederiz, sizlere hizmet vermek için buradayız.
--spoiler--
*
bazen hiç unutulmayan komik diyaloglara sebep olur.
çok sık aradığım için çalıştığım firmadaki bütün müşteri temsilcilerinin ismini öğrendim ve hepsiyle birden fazla kez konuştum. buna rağmen bir keresinde telefona çıkan bir kıza (ismi esra'ydı) bir daha denk gelmedim. bunun nasıl olduğunu anlayamıyorum. acaba benden başkasına da hizmet vermiş midir?