bugün

allah'a(!) inanmaları.
hepsinden değil bir kısım müslümanlardan nefret etme sebepleridir..

çünkü bunlar islam yerine arap kültür emperyalizmini savunmaktadırlar..

bunlar hz.muhammed(sav)'in getirdiği islam'ı değil peygamber sülalesini kerbela çölünde şehit eden yezid ve onun devamı olan emevi soyunun savunduğu islam'ı benimsemişlerdir..

tüm sorun da buradan kaynaklanmaktadır esas itibarı ile..
1,2 milyar insani basmakaliptan cikmis gibi bir kategoriye sokup herkese adeta "ruh hastasi, ezik, evrimi yarim kalmis" tehsini koymakatir. tabi bu fütursuzca yapilmis genelleme altinda ne tür bir ruh hastaligi, eziklik ve evrimi yarimlik var, orasini türk hekimlerine birakmak gerekir. ebu hanife ateistleri mescitlere davet edip onlarla tanri hakkinda fikir alisverisinde bulundugunu bilmemektir. yani kisacasi "sallayip aydin görüneyim" derdiyle yanip tutusurken, aslinda bilgisizligini ifsa etmektir. memleket türkiye atmak serbest ne de olsa, hatta bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak militan müslümandan militan ateiste kadar farzdir.

müslüman diye etrafta gezinen bazi ruhu vesikalilar olabilir ama sokakta üc bes fahise gördükten ve gördügü bütün fahiselerin kadin oldugunu anladiktan sonra annesine yönelip "anne bütün fahiseler kadindi, kadinlar fahisedir, sen de o halde fahisesin!" diyen dudagini büzmüs cocuk edasiyla trolluk yapmak da, elestirilen kisilerden aslinda hic de farkli olmamak degil de nedir?

elestirilen her metod, metod haline gelmisse, vah ki ne vah.
müslümanlardan nefret etme sebeblerini sayanlar büyük ihtimalle yahudi ve hristiyanlardan da nefret ediyorlardır. misal hristiyanlar haçlı seferlerinde çok iyi davranmışlardır. kudüsü aldıklarında 100 bin müslüman yahudi ve ortodoks aslında intihar etmişlerdir. misal bugün afrika ülkelerinde çocuk ordular kuranlar çocukların saflığına inanan koyu hristiyanlar değildir marstan gelme canlılardır. insan kanıt diye ateist siteleri göstermez.
Dinden çıkanı öldürmeleri.
Hırsızlık yapanın sol elini kesmeleri... Gerçi bunlar bizim ülkemize göre değil, biraz düzenleyeyim.
Kendileri gibi olmayan herkesi dışlamaları.
Kur-an'ı bilimsel bir kitap zannetmeleri.
Her boka günah deyip başkasını ayıplerken, kendilerinin her boku yemesi.
Dini bilime tercih etmeleri.
Ve diğer onlarca 'küçük' şey.
ilk müslümanlar zamanında doğan kız çocuklarını şeytan taşlar gibi taşlamaları ve öldürmeleri. bununla birlikte islamın cinsiyet ayırımı yapıp zinayı sırf kadının üstüne yükleyip eğer kadın zina yaptıysa onu dövünüz deyip erkeğe hiç bir şekilde ceza yüklememesi. bu kadar anlayışlı bir dinin ben kul ayırımı yapmam diyen bir yaratana cinsiyet ayırımı yapıp erkek aldattığı zaman onu dövünüz demeyen ancak kadın aldattığı zaman onu yatakta yalnız bırakınız diyen bir yaratana sahip olması.
birazcık mantıklı olun, dine inananın yaptıklarına değil dinin asıl emirlerine bakıp dini uygulayın,
avrupa'da museviliği anlatan bir din adamına "yaw bizim mahalledeki yahudi sapık' diyolar mı,
amaa bizde biri Allah, peygamber dese 'yaw bizim köyde bir imam var - eee -eşşeeğee zikiyo deyyuss.
olay ortadadır, gidip bir tövbe istiğfar edilmelidir.
başka inançlara saygılı olmamaları, kuranı anlamadan çok bilmişlik yapmaları, kadınlara acımamaları...
inandıkları cennet için dünyayı cehenneme çevirmeleridir.
islam' dan değil müslümanlardandır. yorumda çelişki olmaması bakımdan önemlidir. ayrıca yapılan sınıflandırmaların yanlış olduğunu üzüntüyle ifade etmek zorundayım. 1,5 milyar müslüman' ın tamamından nefret ediyor olmanız gayet ön yargılı bir tutum olur, zira.
tek bir kuran, tek bir peygamber ve tek bir allah'a iman ettiklerini söylemelerine rağmen hemen her konuda kendi aralarında çok ciddi kavga ve husumet bulunmasıdır.

herkes müslümanım diyor ama kendi dışındaki müslümanlardan nefret ediyor. çünkü diğerlerinin islam'a yaklaşımını beğenmeyip, tek doğru kendisi sanıyor.

recm (taşlayarak öldürme) cezasını bile dinin gereği sananlar var müslümanlar arasında.

şu ayetlere bir göz atın.

Rum suresi (31-32)
Başka her şeyden geçerek O'na tam gönül verin, O'na karşı gelmekten sakının, namazı hakkıyla ifa edin! Ve asla dinlerini parça parça edip kendileri de öbek öbek olan o müşriklerden olmayın! Öyle ki her hizip, kendi yanındakiyle böbürlenmektedir.
kendi içlerinde birçok tezatlık yaşamaları. Örneğin şekilciliğe karşı olduklarını söylerler, dinleri baştan aşağı şekildir. (bkz: namaz) (bkz: abdest), sevgiden bahsederler, cihat adı altında katliam yaparlar. diğer dinlere saygın bahsederler , kendileri dışındakileri kâfir ilan edip ya dışlarlar, ya öldürürler.
kafir olmak yeterlidir...
http://www.liveleak.com/view?i=447_1292780555
bu olabilir mi?
Bizim kıçımızı yırtarak kazandığımız milyar dolarları , manchester City'ye psg'ye akitmalari...
Kafa kesiyorlar. Hem de koyun gibi.
Müslümanlardan nefret etmek ifadesi beni geriyor zira bazı Müslümanlar ya da kendini islamiyet dini adına hareket eden kişi olarak tanımlayanlar yaptıkları ile bir dine mensup olan herkesi zan altında bırakıyorlar.

gerçek din bu/bu değil tartışması yapmak için söylemiyorum ama durum budur. bir hristiyanın yaptığı tüm Hristiyanlığı ya da Hristiyanları temsil etmiyorsa aynı durum Müslümanlar için de geçerlidir.
aslın da islamiyet barış ve sevgi dinidir. Kuran-ı Kerim i tanımadan önce müslümanları tanısaydım asla müslüman olmazdım diyen Yusuf islam'ı hatırladım bir an o bahsettiğiniz kesim insan canına fiilen kast ederek müşrik olduklarını gösteriyorlar zaten cünkü kısas hariç din de can alma yoktur .
paris'in ortasinda bomba patlatmalari olabilir mi acaba ?
artik bardagi tasirdi bunlar gercekten.
Paris saldırılarıdır.
islamın dünyayı kana buladığı günlerden biri daha.
imansız olmak .
(bkz: Hepinizden tiksiniyorum)

Edit: buradaki isyan parmağına çöp batsa müslümanlardan bilen guruhadir.
kaltağın doğurduğu katliamcı, sömürgeci, kapitalist, adi, namussuz orospu çocuklarından nefret etmiyor da fırsatını bulur bulmaz her şeyi islama bağlıyor, ulu orta, hesapsızca kusuyorsan senin ben götünde patlayan kinini sikeyim!

git köyünü fransaya kiraya ver...
Ey Nebi, kâfirlerle [silahla] ve münafıklarla [öğütle, delille, belgeyle] cihad et, [öğüt de kâr etmezse] onlara sert davran! Onların gidecekleri Cehennem, ne kötü yerdir.) [Tevbe 73, Tahrim 9]