bugün

entry'ler (352)

cinsel isteği bastırma yolları

Evlenin. Baktınız bu işinizi çözmedi , çocuk sahibi olun. Bir seneye cinselliği bitirme garantili tavsiye.

tc sikimi yere

... derdi hep onun bunun evladı.

dolar düştü hayırdır lan çapulcular

Doların düşüşü, pazara, markete ve envai çeşit malzemeye yansımıyorsa isterse o dolar 1 tl olsun. Aq benzini 7 lira olmuş , mal diyor ki dolar düşmüş. Aklına üfleyeyim.

atatürk e hain diyen imam hatip hocası

Düz gavattır. Bildiğin haysiyetsiz ve şerefsizdir. imam hatipler kapatılsın ama içinde bu yavşaklar varken lütfen.

recep tayyip erdoğan vs mustafa kemal atatürk

Karşılaştırmana sokayım dedirtmiştir. Troll temizliği şart aq

8 temmuz 2018 çorlu tren kazası

Umarım ölü sayısı daha fazla artmaz dediğim kazadır. insanlıktan nasibini almamış lavukları görmemizi sağlamıştır. Oy oranına sokayım troll kardeş.

sürekli ülke batıyor bittik edebiyatı yapan tip

Gerçekleri görebilen tiptir. Bazı trolleri çıldırtır.

2017 yılı fındık taban fiyatı

Çuvallarla fındık yakma videolarını görmemizi sağlayacak açıklamadır.
Yetmez ama EVET...

pepe nin beşiktaş a transferi

Müthiş topçu. Beliktaşıma yakışacaktır fakat büyük problem pepe nin fazla sert futboluna tvden şahit olan hakemlerimizin sahaya çıktıklarında Pepe'de yürüme ihtimalleri..

türkiyede en iğrendiğiniz kişi kim

Malum şahıs.

recep tayyip erdoğan benim ulu önderimdir

Ulu olmak her öndere nasip olmayacağından havada kalan söylemdir.
Elimi sallasam kanaat önderine çarpacak bir ülkede rte yi Önder almak çok şaşırtıcı olmasa gerek. Herkes kalıbına , şerefine uygun Önder seçer . Yadırgamayın..

akplilerin korktuğu kelimeler

Mustafa,Kemal,Atatürk.

karma eğitim fuhuşa neden olur

Bu tarz zihinlerden "karma dünya insanların zina etmesine sebep oluyor" cümlesi çıkması çok mümkündür. Velhasıl kelam dişi sinekten tahrik oluyorsan , suçu karma eğitime atıyorsan evet sen bir yobazsın.

dizide ana karakteri unutturan yan karakter

Heidi'nin dedesi.

soundtrackleri harika filmler

Trainspotting ve requiem for a dream.

osmangazi belediyesi

31 yıldır sakini olduğum ilcenin belediyesidir. Bolca aktrollün öve öve bitiremediği hizmeti göremediğim ve değişimin gerektiği yer.

2017 ramazan ayının ilk oruç dayağı

Evi arabayı satıp Erzurum - Sivas çifte Şans bastım.
Sigaramı yaktım bekliyorum.

götüne rpg girerek ölen pkklı it

Seri eksileyen pkk lı itlere şahit olmamızı sağlamış haberdir. Rpg mühimmatı doğru pozisyonlanmış uygundur.

akpli biriyle siyaset tartışmak

Taş a anlatsaydım bunlara anlattığımı gider hayır oyu verirdi .

65 yaşında emekli olmak

yada ölmek. diye devam edecek zıkkımdır. Ülkenin hali ortada ben 35 sene daha başarılı şekilde yaşarsam emeklilik yetmez üstün hizmet madalyası isterim. Böyle bir dönemde ölmemişim daha ne olsun. M2 'ye 3 bombanın düştüğü güzel ülkemde.