bugün

tüm erkeklere söylenebilecek sözdür.

not: erkeğim lan.
tüm yobazlara söylenebilecek sözdür.
(bkz: iğrençsiniz ibineler)
kadınları aşağılayanlar; evet sizden tiksiniyorum.
benimle şişman sevdiğim için dalga geçenler. hepinizden tiksiniyorum.
burcu da berkeden ayrılsın istiyorum. * *
evet tiksiniyorum amına koyayım. dünyadan ve içindeki tüm insanlardan ve hatta tüm canlılardan. Peygamber efendimiz hariç.

tanım: her şeyden tiksinme durumu.
komutan logar ın tüm dünyalılar için söylediği söylemdir.
bütün boklara söylenen sözdür.
(#29628468) az evvel sözlük yazarlarının itirafları kısmında yaptığım itiraf'ın son cümlesinde geçen söz.
Bizde sana bayılmıyok aq.
(bkz: gel hele gel)
Bir doktora görünsen iyi olur. Gerçekten sende büyük piskolojik bir problem var ilerlemeden önlemini al. Sonra biz üzülürüz burda.
ortamda kendi dışında herkesten tiksinen insanın sözüdür.
çomarların duası kabul olsun istiyorum !

gökten kemik yağsın !

amin..
Başlığı yanlış açmış tiskiniyorum olacaktı.
çok tiksinçsiniz. hem cahil, hem kaba, hem görgüsüz, hem de saygısızsınız.

bir çok fikir yazıma sadece dalga geçerek yanıt verilirken, bir çok diğer yazılarıma da çok düşük perdeden yanıtlar gelmekte, hiç bir yazım gerekli karşılığı bulamamaktadır.

buna mukabil, ne yazacağını bilmeyen bu cahil sürüsünün en iyi yaptığı şey, cevap veremedikleri o yazılarımı eksilemekten öte bir şey olmamaktadır. eksilemek bir cevap değil ki. sizler aptal, geri zekalı, düşük profilli, düşük iq'lu ergenlerden başka bir şey değilsiniz.

hepinizi bütünsel olarak tiksinç buluyorum.
görsel
bak mesela yukarda güzel bir örneği var. pisagor deyince, atmosfer deyince ortaya bir argüman koyduğunu zannediyor. halbuki atmosferle alakalı yaptığım çalışmada yanıtı yoktur. bunu kast ediyorum. bilmiyorsunuz ve bu bilgisizliğinizi öğrenerek gidereceğiniz yere daha çok pisleşiyorsunuz. ve birbirinizi artılamanız bu sizi haklı yapmıyor. sadece burada ne kadar çok ergen, geri zekalı, mal olduğunun kanıtı oluyor. hepinizi zeka olarak bir tarafa koyalım, ben öte tarafa geçeyim, ben alırım o versusu. malsınız oğlum siz lan. hem de körleme malsınız amk.
(bkz: dünyalılardan tiskiniyorum)
atmosfer hakkında çalışma yaptığını iddaa ediyor...

editle entryni bkz. ver de görelim o zaman. inceleyelim. sana yanıtını verelim. argümanlarını okumadan yerin dibine batıracak değiliz.
şuradaki 200k içinde, sadece şurda iki üç tane aklı başında yazar var. sırf buraya bunlar için geliyorum. ama öteki geri zekalı gelip pm'den aptal saptal konuşuyor.

bana pm gönderenlerin yüzde 75'i filan donuzda arkadaşlar. neden biliyor musunuz. çünkü ya ilk, ya ikinci mesajında ne kadar cahil, öküz, geri zekalı bir mal olduğunu kanıtlıyor. ulan size şurada bile zor tahammül ediyorum, denyo bir de pm gönderiyor.

tiksindiricisiniz. başka hiç bir şey değilsiniz.
valla ben de öyle.
Oysa tiskinmek daha sempatiktir.
hepiniz-1 diyerek yarışmaya katılıyorum..

(bkz: -1 kendini biliyor)