bugün

radioheadin hail to the thief albümünden nickime atalık yapmış şarkı. alternatif ismi Judge, Jury & Executionerdir. sözleri:

the mongrel cat came home
holding half a head
proceeded to show it off
to all his new found friends
he said i been where i liked
i slept with who i like
she ate me up for breakfast
she screwed me in a vice
but now
i don't know why
i feel so tongue-tied
i sat in the cupboard
and wrote it down real neat
they were cheering and waving
cheering and waving
twitching and salivating like with myxomatosis
but it got edited fucked up
strangled beaten up
used in a photo in time magazine
buried in a burning black hole in devon
i dont know why i
feel so tongue-tied
dont know why
i feel
so skinned alive.
my thoughts are misguided and a little naive
i twitch and i salivate like with myxomatosis
you should put me in a home or you should put me down
i got myxomatosis
i got myxomatosis
yeah no one likes a smart ass but we all like stars
but that wasn't my intention, i did it for a reason
it must have got mixed up
strangled beaten up
i got myxomatosis
i got myxomatosis
i dont know why i
feel so tongue-tied
radiohead'in alışılmış tarzının dışına çıktığı ancak pek tabiiki bundada başarılı olduğu leziz parça...
ismi zamanında benim de nickliğimi yapmıştı... dolayısıyla yazarına da kanım kaynadı sebepsiz...
anlamı tavşanlarda görülen bir tür ölümcül hastalıktır. hail to the thief teki en farklı şarkılardan biridir. hiçbir radiohead şarkısı gibi değildir.
yine de en güzellerindendir.
birinci nesil yazar . * *
hasta beşiktaşlı yazar abimiz. kendisi yine kapalı'dan kombinesini almış durumda... gün gelecek bu abimizle inönü'de maç izleme şerefine de nail olacağızdır... aldığımız duyumlara göre, iş/güç/slogan bölümündeki 5 adet yedi'nin bir tane yedisi, 1903'teki 1+9+0-3=7'den çıkarılan 7'ymiş, 5 tane olmasının sebebi ise, 100 yıl olan, 2003'ün, 2+0+0+3=5 sonucuna dayanıyormuş... allah bu abimizin hesaplarını daha basite indirgesin...
sözlükteki beşiktaşlıların en ateşli olanı... kor gibidir kendisi... yanar ama tütmez...
sözlükte en iyi rakı içen ağır abilerden... fasıllı zirvede rekor kırmasına şahit olacağızdır... bu rekordan sonra, bilimum rakı firmaları kendisine sponsor olmak için yarışacaktır ancak kendisi yeni rakı'dan başkasına bakmayandır...
orta asya ve balkanların en oburu. allahım bir insan hiç mi doymaz. benle yarısabilecek oburlugunu gün itibari ile göstermiş olan bu patetes sahsı muhtesem, cikolata konusundaki engin tecrubelerini de benimlen paylasmıstır.

varlıgı muhimdir. dunya tatlısıdır.
varlığı şahsım üzerinde büyük önem arz etse de, benim dünyamda ve ahiretimde de büyük önem arz edecek bırakınız dünyanı kainat tatlısı yaratıktır. yeni bıraktığı topsakal kendisine yakışmakla beraber karizma kazandırmıştır. hani derler ya "kız olsam verirdim" diye aynen öyle işte. bir de kendisine altar'ın oğlu tarkan'ı örnek almaktadır... sevgilerimiz gönderiyoruz kendisine.
ben bu yazarı bir yerden tanıyorum ama nerden?*
tekrar görüştüğümüze çok sevindim en kısa zamanda tekrar inşallah.
zır deli. hatta manyak. evet manyak.
maymuna benziyordu gözleri
yalnız yagmur yagdıgında
xenon bir soygaz olmaktan cıktgında
oralarda unuturum seni
maymun gözlüm nedendir bu vuslat
arkadaslıgın suyu mu cıktı
terbiyesiz bir de bu
orda burda gezer durur
seri şekilde yer bu obur
ibram cavus der yeter gayri
sen git yemegini ye haydi

akrostişini armagan ettigim yazar.
sözlükteki kızların çirkin olduğunu düşünen yazarlara kapak olacak cinsten güzelliğe ve insanlığa sahip nadide yazar.* tanıştığımıza çok memnun oldum...
tam adı: P.myxomatosis
pisikopatomus myxomatosis
en belirgin özelliği kendi adını yazabilmek lakin okuyamamak, soranlara yazılışını gösterip ben buyum demek.
myxomatosisler çoğunlukla savaş halinde olan bir tür olup yemek güdüleri pek gelişmiştir. diğer türlerle beraber bırakıldıkları besi ortamlarında myxomatosislerin birbirleriyle dahi rekabet halinde oldukları hatta diğer türleri çok kısa zaman içinde yedikleri, besi ortamında yenilebilir hiç bir şey bırakmadıkları görülmüştür. hatta yenilemez bir şey de kalmamıştır. evet evet her şeyi yer bunlar. *ve de*
s. c: ya benim uykum yok uyuma
bu: kızım geberiyorum uykusuzluktan yat zıbar
s. c: 1, 2, 3, 4, 5
bu: napyosun be manyak
s. c: koyunları sayıyorum
bu: içinden say salak
s. c: o zaman uyursun
. 1 dakikalık sessizlik ardından kopan hayvani kahkaha
s. c: uyumana izin verdim sandın dimi
bu: allah belanı versin
s. c: yeni nick alcan dimi
bu: hııı
s.c: tarçın dimi
bu: ç çıkmaz nickte
s. c: çıkar çıkar bişe olmaz
bu: tarchın die aliim olarmı
s. c: hee yani hem sevimliyim hemde ch sh özentilerini protesto ediorum manasında?
bu: aptal yaa uyu artık
s. c: ya ama bak ne kadar konuştun gerçekten yokmuş uykun tarç hın
s. c: ya benimle konuşursun ben uyuyana kadar ya da korkuturum seni
dakikalarca salak gibi gül sonra. .
ve sabahında hayatımı kurtaran yazar. dün gece ya uyumaz benimle konuşursun ya da seni korkuturum deyip sabah 6ya kadar güldürdüğüm için pişman oldum. sesli koyun sayma işkencemden sağ kalarak bugün beni hastanelere yetiştirmiştir. yoksa entrylerimden mahrum kalabilirdi sözlük. düşünmesi bile korkunç. * allah razı olsun kardeş.
(bkz: oruçlu mu)
(bkz: arkadaşı mısın)
(bkz: allah belanızı versin)
çaylaklık şarabından tadamadım diye zırlarken silinmiş neye uğradığını sasırmıs yazar. sanırım bunları yazabıldığıne göre yazar su anda.
2. dereceden yanık yazar. * * * *
Hail to the Thief albümünden çıkmış yine idioteque gibi elektronik agırlıklı ilginç bir radiohead şarkısı.
yan yana gelen aynı rakamların uğuruna inanan ve bunlara büyük önem veren bir yazardır.
şahsımın hiç bir entry bahşetmek istemediği aklı 7 karış havada kimsedir. ayrıca kendisi dört dörtlük değil yedi yedilik bir kişidir. ancak hepimiz biliriz ki her şeyin fazlası zarardır, keşke dört dörtlük olsaydı.
kendisini ne severiz ne sayarız. zaten saysak 7 ve 7 nin üssü bir şey çıkacağını biliriz.
kendisine sorarım: sayın bay myxomatosis, , 7 ağustos 2007 ( 07/07/07 ) günü saat 07: 07 de 07 plakalı araçla olan ilginiz nedir. . *
an itibari ile büyük ihtimalle zafer sarhoşu olduğu için bütün başlıklara fenerbahçesi ile ilgili entry yazacak olan. yazsın lan, oley yuppisi.
evde paçanga boregi gibi yatan yazar. yat yat bakalım nereye kadar. kendisi de bir o kadar kalbimizdedir.
* * *
çok kral yazardı, başkası iken...
evinin erkeği çocuklarının babası olası, okumamaya and içmiş üniversite öğrencisi.

inşallah kalırsın tüm derslerden... * *
şu sıralar çekilmez bir insana dönüşmüştür.
özlemişim lan...

evet evet uzun zamandan beri ilk gördüğü an herkesin verdiği tepkinin aynısını verdi.

- ne kadar zayıflamışsın seeeen.
+ hehehe sag ol göbek eridi biraz dogrudur.
- yok yok onu demiyorum; karakter olarak!
+ asdıpajasdasdad

şeklinde hayali bir diyalogla selam ederim kendisine.