bugün

muğla üniversitesinin yeni adıdır.
20 yıllık kurumsallaşmış, binlerce öğrencisi olan, öğretim üyesi bulmakta hiç zorlanmayan nitelikli üniversitedir.
artısı bir cenneti andıran doğası ve yaratıcı öğrencileridir.
kıskanılmaktadır.
kulağa vakıf üniversitesi gibi gelse de statü olarak vakıf, durum olarak devlet okuludur. okulun %100 ingilizce eğitim veren mühendislik fakültesi, ciddi anlamda zorlar insanı.
(bkz: muğla üniversitesi)
Adını sol framede görünce, odtü'yü kınadı sandığım üniversite.
adını devlet üstün hizmet madalyası almış bir zattan alan üniversitedir. adını aldığı şahsa layık olursa daha da iyi yerlere geleceğinden şüphe duyulmamaktadır.
bugün yine çevik kuvvetin bulunduğu üniversite. Her sene bir olay olmazsa zaten.
ilkay Akkaya'nın konserini iptal edecek kadar korkak üniversite.
bir tanıdığımın tıp fakültesinde eğitim gördüğü üni.
kpss başarısı oldukça iyi.
eğitim bilimleri ve genel kültürde ilk 5 te.
ama genel yetenekte ise büyük üniversitelerin baya altında kalan.
Muz cumhuriyeti üniversitesidir. Transkript almak için kayıtlı bütün telefonlarını aramama rağmen bir allahın kulu da telefonu açıp yardımcı olmadı. acaba dükkanı mı kapattılar diye ufaktan kıllanmadım da değil.
atanma sürecinde devlet babanın bizim için açtığı kadrolar arasındaki üniversite. 2007 - 2011 yıllarında orada olmak isterdim o hariç.*
öğrencilerin deniz, kum, güneş mantığıyla geldiği ve her fakültenin denizin yanında olduğu sanılan üniversite.

(bkz: kötekli plajı)
gsf'de olan birileri varsa iletişime geçmem gereken üniversite.
Bu sene girmeyi düşündüğüm üniversitedir. Bilgili kişilerin yeşillendirmesi rica edilir.
aydınlatılması gerekir efenim.
ulan bölüm listesine bakayım dedim gözlerim kanadı. tıp ve ftr den başka bölüm yok. tüm aptal saptal bölümleri doldurmuşlar okul diye lise 5 resmen. bi adam olun ya bi mimarlık koyun bi eczacılık koyun ya.

not: gitmedim,görmedim, bilmiyorum ama dünyanın en komedi bölümleri burada. gidecekler beklentiyi yüksek tutmasın derim.

edit:mimarlık varmış. ama düşüncelerim sabit.
Gitmeyen, görmeyen, bilmeyen insanların laflarına itibar edilmemesi gereken üniversite.
Universitedir entry girilmesi makbuldur diye şey ettimdir.
Normalde hiç düşünmediğim ama rüyamda kayıt yaptırdığımı gördüğüm üniversitedir. Keşke girdiğim bölümü de görseydim ya.
Bu üniversitede okuyan varsa bana bir ulaşsın efenim.
mimarlık bölümü açılsın, ne yapıp edip gitmek istediğim üniversitedir.
Bilgisi olan beni de bilgilendirirseniz çok sevinirim.
harita ve kadastro bölümü okuyarak 3. bölümü bitireceğim okul.

ilk iki bölümden sonra yeniden okuma heyecanı saran bölüm.

çok heyecanlıyım sözlük.
görsel