bugün

entry'ler (119)

insanlığın en büyük sorunu

Kibir ve uçkur olsa gerek. tabii bir ton şey daha sıralanabilir.

astral seyahat

Astral Seyahat ya da benzeri şeyleri yapmak için ilk başta UnkX'in dediği gibi "0 düşünce durumu"na geçmeniz lazım. Daha sonra da sabırlı bir şekilde acele etmeden deneyin. Size bağlı olarak ilk gün olmayabilir, 1 hafta sonra da olmayabilir ama azimle çalışırsanız elbet olacaktır.

sözlük yazarlarının hayattan istedikleri

at, avrat, silah, astral seyahat.

astral seyahat

yaklaşık 1 aydır ara ara deniyorum ama daha yapamadım. kalbim çıkacak gibi oluyor, bedenimde hafif uyuşmalar başlıyor ama devamı yok. bir türlü çıkamadım.

gecenin duvar yazısı

görsel

türk bayrağını sevmeyen insan

Türk bayrağını sevmeyene insan denir mi?

şiirlerin en can alıcı mısraları

nedenini bilmedigim bir arzuyla bugün hergünkünden daha çok istedim yanimda olmani.
kolay degil,sensiz olmak,içinin yarisini bos tutmak,
kolay degil her sabah bir marti sesiyle irkilmesi bu yoksul bedenimin.
ancak bu ayriligin bir süreligine olusu,teselli dolduruyor yüregime.
her ne kadar bu sürenin uzunlugunu bilmesek de sonunun oldugunu bilmek umutlandirici.
zaten her sey umut edebilmekle baslamadi mi ?
seni düsünüp de kendimi kaybettigim vakitlerin anisina yazdim bu mektubu sana.
bazen otobüste iki sevgilinin baslarini yaslayip uyurken ki rahatliginda,
bazen sokakta babasinin elinden tutan bir çocugun gözlerindeki güvende bulurum seni.
düsündükçe nazim olasim gelir ve hep hasretini bir uçtan bir uca yakasim gelir...
bir kus hafifliginde sana akar yüregim,yoklugunda yok olmaktan korkarak.
yasadigi acilari anlatirsa sana gözyaslarinla yika yaralarimi yada
hiç bekletmeden uçurdugumuz çocuksu uçurtma.
bizi bekliyor hacikumru,saatçi yokusu ve seni bekliyor gölet olmus bir nisan yagmurunun çocugu.
hadi gel artik.dayanamiyorum hasretine...

sevilmeyen insan tipleri

başını yastığa koyar koymaz uyuyan insan modeli.

ankarada gezecek yer olmadığı gerçeği

Gezmeyi bilmeyen cahillerin söylemidir zira gelip Ankara'da deniz arar böyle enayiler.

kebapçı cahil babamdan utanıyorum

Kafa bulmaya çalışan hadsiz liseli söylemi. Zira bu tür konular alay edilecek ti'ye alınacak konular değildir. Allah ıslah etsin.

gecenin şarkısı

Finalde kolay sorsan ne olur?
Vizede hevesimi kırdın bir kere!

finalde boş kağıt vermek

Bütlerde sınava girilen dersin harf notunu yükseltmek için yapılan eylem.

17 yaşındayım hepinizden bilgiliyim

bu yaşta bu zeka dedirten başlık. ne içiyorsunuz da böyle başlıklar açıyorsunuz diye düşündürdü. (güldüm)

açlıktan ölürken söylenecek son söz

Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü.

beşiktaş formasını paspas olarak kullanmak

beşiktaş'ı bir nebze olsun çekemeyen kendini bilmezlerin yapacağı aptalca iş. futbol dostluktur, futbol kardeşliktir. Böyle aptal düşüncelerden uzaklaşın artık, büyüyün biraz.

van gölünün hangi ildedir sorunsalı

yıllardır bir türlü çözülemeyen sorun. bilim adamlarının o kadar araştırmasına rağmen halen van gölü'nün nerede olduğu bulunamadı.

sıfır araba alan kız

maddi durumu iyi olan kızdır. böyle kızları çok severiz, her eve bir tane lazım. düşünsene kendi arabasını kendisi alıyor hemde sıfır.

yağmura yakalanmak

berbat bir durumdur, kendinizi koruyamazsanız iliklerinize kadar ıslanırsınız. sonunda da hastalık.

her derdini içine atan insan

bir süre sonra patlayacak insandır. ya konuşturacaksın ya da uzaklaşacaksın ki patladığında sana zarar vermesin.

küçük çocukların ayakkabıları ters giymesi

Baba olunca müdahale edeceğim durumdur.