bugün

entry'ler (294)

dsz hukuk and danışmanlık bürosu

dsz hukuk bürosu. (bkz: duygu savran zengin)

telefonları açmayan, geri dönüş yapmayan bir hukuk bürosudur.

bilgilendirme vermeden ödeme için 60 gün süre belirleyen hukuk bürosu.

''para hesabınıza yatırılmasına rağmen neden 60 gün parayı tutuyorsunuz?'' diye sorduğumda "evrakların içinde yazıyor, siz de imzalamışsınız" diyebilen bir hukuk bürosu.

buradan şu sonuca varabiliriz;

değer kaybı ya da diğer avukatlık işlemleri için bulacağınız avukat ve hukuk bürosu çok çok önemlidir. işinizi tanımadığınız, bilmediğiniz bir avukata verirseniz canınız çok yanar.

evlilikte osurunca ne oluyor sorunsalı

evlendiğin insana göre değişir. kimisi geğirdiğin ya da osurduğun için dünyayı yıkar. kimisi de insanlık hali deyip aldırmaz. ama tabi bokunu çıkarıp borazan gibi osurmayın o zaman sıkıntı olabilir.

parasını sigara ve içkiye yatıran öğrenci

sigaraya olayına karşıyım. ünv. öğrencisi olmadan önce de bırakmıştım zaten. yalnıız! ulan bırakın da içkimizi de içelim. üniversitede içki içerdim. kız arkadaşımla şarap içip sevişirdik. bira içip sevişirdik. üniversitenin tadı burada değil mi zaten?

terörün türkiyeye gümbür gümbür gelmiş olması

(#21095623) evet zamanında yazdığım her şey tek tek çıktı ortaya. ilerisi için bir şey söylemeyeceğim çünkü dilim varmıyor.

herkesin artı oy vereceği entry

beni de eksileyin lan bari.

metro turizm

Gebze-Harem minubusunden hallice olan otobus! Firmasi.

bir insanı en mutsuz eden şey

bir insanı en mutsuz eden şeylerin başında yalnızlık vardır bence. belki yapayalnızlık, belki de kalabalıklar içinde yalnızlık.

evli kız kardeşinin evinde sarma yiyen erkek

bir gün oğlun-kızın olduğunda o otuzbir çektiğin elleri öpecek ona ne demeli? tanım: klasik bir trol saçmalamasıdır.

3 adamın 3 maymuna dönüşmesi

acunun bu ülkedeki en büyük görevi iktidarın pisliklerini örtbas etmek zaten. onu da tvsindeki maymunlarıyla gerçekleştiriyor.

bu akşam dortmund u destekleyecek vatan hainleri

almanlar yenilince biz de yenik sayılacağımız için yanlış bir önerme.

uefa nın dortmund gs maçının saatini değistirmesi

(bkz: ooo espri alırım bir dal)

türkiye iş bankası

an itibari ile internet bankacılığından şifre alınamayan banka. sms'leri bitti heralde.

sözlük yazarlarının ilk bilgisayar markası

Mitac diye bir markaydi.

artı yerine yanlışlıkla eksi vermek

(bkz: kusura bakma kardeş okudum güldüm bastım eksiyi)

bedelli askerlik

Bedelli askerlik mantikli bir yontemdir. Tabi mantikli kurallar cercevesinde yapilmalidir. Askere gitmek istemeyenlerden gelir dagilimina gore belli ucret alinmali, askere gidenlere de en az 2500 tl maas verilmeli ( profesyonel askerlik ). Tabi bu benim nacizane gorusumdur.

muğla sıtkı koçman üniversitesi

Muz cumhuriyeti üniversitesidir. Transkript almak için kayıtlı bütün telefonlarını aramama rağmen bir allahın kulu da telefonu açıp yardımcı olmadı. acaba dükkanı mı kapattılar diye ufaktan kıllanmadım da değil.

gecenin sözü

http://inciswf.com/azer.swf

cemaat yurdunda terör estiren ülkücü faşist

kürtlerin de onu bir köşede sıkıştırıp ağzını yüzünü s*kmesini istediğim faşist oç'dur. not: tükçü biri olarak söylüyorum. gerçek bir türk bu tür zorbalıkları cezalandırmalıdır, cezalandırılmasını istemelidir. ayrıca aradığı kürt hariç herkese elindeki demir sopayla saldırdı anasını s*ktiğim.

mutlu tönbekici

an itibariyle vatan gazetesinden kovulmuş onurlu ve gerçek vatansever yazarlardan biridir. kovulmasına sebep olan yazı da burada:

“TC: Türkiye Cehennemi''

Her gün “bundan daha iğrenç olamazsınız” diyorum ve siz her gün daha iğrenç olmayı başarıyorsunuz.

Gezi’de hadi bizler uzaylıydık. Hadi bizler çapulcu, ayyaş, bir avuç yeniyetme, üç beş beyaz Türk, beş altı Alevi, dış mihrakların emri altında kendini bilmez allahsız sersemlerdik.

Hadi diyelim bu yüzden bu kadar öfkeliydiler. Hadi diyelim bu yüzden bu kadar gaddar olabiliyorlardı.

Hadi diyelim halk DA bu yüzden gaddarlığa ve cinayetlere bu kadar “destek” verdi.

Hadi diyelim 80 yılın intikamını aldı ve bin bir iftiraya inanıp (inanmak isteyip) bastı yine oyunu iktidara…

Ya Somalılar?

Onların günahı neydi?

Ne demek zavallı bir adamı iki laf etti diye markette sıkıştırıp BiZZAT dövmek??? Hem de “israil dölü” diyerek?

Bir başbakanın herkesin gözü önünde, üstelik yas tutan birine kendi elleriyle şiddet uyguladığını da görecektik ha!?

Yerde yatan bir başka zavallıya “yardımcısı”nın tekme tokat girişmesini…

Sonra BiR DE 7 gün rapor aldığını!?

Ve utanmaz arlanmaz yardakçılarının da hâl⠓ama şu, ama bu” dediğini...

“Ay işte o aptal danışmanları olmayaydı iyidi…” yazacağını…

Bunları da görecektik ha!?

Ve yetmezmiş gibi bunu (yüz binlerce kere haklı olarak) protesto eden yaslı halka bir de gaz ve su sıkıldığını!? Bir bölümünün tutuklandığını!?

Ve birilerinin de utanmadan “ama onlar Somalı değil” dediğini!? Bu yalanı yaymaya çalıştığını!? Gördükleri manzara karşısında keyif aldıklarını!? Gülücüklü tweet’ler atabildiklerini!?

Bunları da görecektik ha!?

Böylesine acılı bir günde BiLE kenetlenememişsek, cehennemin ta içinde yaşıyoruz demektir. Allah çoktan belamızı vermiş.”

artı oyu çok olanların kaypak olması

http://inciswf.com/7238incir15053.swf