bugün

Hayatın tamamına mutsuzluğun yayılmış olduğunu, arada bir mutluluğun yüzünü göstererek bu gerçeği unutturmaya çalıştırdığı kabullendigim bir gerçektir. Fakat bazı zamanlar olur ki hayat bu sırrını çözdüğünüzü anladığınıdan mıdır nedir bilinmez, mutluluk tamamen silinir. Ve sevgili arkadaşlarım mutsuzluktan kimse ölmez. Sürünür ama ölmez.
işte böyle zamanlarda yemeden içmeden kesilir, uykuyu unutur, konuşmaktan nefret edersiniz. Sonra da kalbinizin sancısı öyle bir çarpar ki tüm vücudunuza gözünüzde kalmayan yaşı ağlar, midenizde olmayan aşı kusarsınız.
mutsuzluğu bile becerememektir.
birşey dokunmuştur denmelidir.Yediğin içtiğindendir hem kusunca rahatlarsın sıkıntı yok.
sartre' ın bulantı kitabını akıllara getirir.
kusmanın mutlu ettiği bilimsel gerçekliği ile paradoks oluşturur. kusmanın mutlu ettiğini bilmiyor muydunuz yoksa? bilmiyorduysanız hiç üzülmeyin çünkü öyle bir şey yok ben şimdi götümden attım.
çok üzülüp ağlayınca bulantı olabiliyor.
hamile olduğunu bilmeyen kişi düşüncesi.
iyidir. aksi takdirde bu mutsuzluğu sindirmeniz gerekirdi. mutsuzluğu ise her bünye sindiremez.
aldatilma sonucu oglanin agzina agzina senden igreniyorum unlemini kullanan kizin bu sozu fazla ciddiye almasi sonucu eve gidip lavabo basinda yemek borusuna parmak atmasi sonucu gerceklesen hadise.
Mutsuzluk kusmak da olabilir.
mutsuz olmaktan bıkmak.
sağlam bir sıkıntı yaşanan gün ve belki ertesi gün gelen kusma isteği. haftalara aylara yayılıyorsa beklentileri küçültmek ya da doktora görünmek gerekir.
(bkz: salya sümük ağlamak)

nefesiniz kesilir, bir öksürük tutar ve mideniz bulanır. nefesinizi normal hale döndüremezseniz kusabilirsiniz.
vücudun gösterdiği psikofizyolojik bir olaydır.
mutsuzluk halinin tıbbi semptomudur. saçma ve gıcık bir durumdur. kişi en kısa sürede mutlu edilirse problem çözülür.

çok yakın bir kardeşimde ilk defa rastladığım durum.
arkadaşlar size bir çift sözüm olacak..
saç malanmaz, taranır!

bir mutsuzluk ifadesi, en gereksizinden..
zor bir durumdur açık ve net.
Doğrudur. Beden bu duyguya ya baş ağrısı ya da mide hassaslığı ile cevap verir. Kafanıza takmayım diyeceğim ama inanmayın çünkü ben de takıyorum hem de çok. Öldüremediğim bir ruhum var. içimdeki o küçük çocuk ölse hissizleşeceğim ama o her seferinde elimden kaçıp kurtulmayı başarıyor!
Bir migrenden kusmak değildir. Düşman başına!