en iyi türk tenik adam ersun yanal'ın sözüdür.
yuvana tekrar hoş geldin..

görsel
görsel
Küme düşünce mutluluğu yakından görecek birinin beyanı. *
körler sağırlar birbirlerini ağırlar durumu. o en ufak bir umut parçasına bile sarılmanızı seviyorum kuş beyinli takımı tutan arkadaşlarım . ne yapacak yanal? göze hoş gelen futbol mu oynatacak? freyle slimaniyle hasan ali ile * 2 hafta sonra görüşürüz 18. lik nasıl bir duygu anlatırsınız.
Gören de fenerde 20 sene top oynamış yıllarca çalıştırmış da aidiyet var sanacak. Alt tarafı bir sezon şampiyon yaptın... neyse sktr edildiğinde çalıştıracak büyük takım bulursa aidiyeti tartışırız.
Bayağı saçma bir söz. Olsa olsa mutsuzluktur o.
bazıları için ise;

görsel
aidiyet algısındaki hatayı netleştirmek lazım. bir kulüple bağınız olması için 20 yıl futbol oynamanız gerekmez. ilker yağcıoğlu gibi bazı eski fenerbahçeli futbolcuların bu yönde bir yaklaşımları olmuştu. aidiyet için doğuştan bu renklere gönül vermek bence yeterli. ersun yanal'ın yıllar önce 2000'lerin ortalarında küçükken fenerbahçeli olduğunu söylediğini biliyorum. gençlerbirliğini çalıştırıyordu.

ersun yanal bu takımı şampiyon yaptı. fenerbahçe'nin bugüne kadar kendi bünyesinde futbol oynayıp bu takımı şampiyon yapmayı başarmış tek teknik adam aykut kocaman idi. o da toplam 4 sezon çalıştırıp 1 kez şampiyon yaptı. ersun yanal'ın şampiyonluğunun küçümseniyor olmasını aklım almıyor gerçekten.

tanım: mutluluğun tanımı...
Ersun hoca hamlesi olumlu, muhtemelen kümede kalırlar.
Geldi özlenen ve beklenen sonunda.
bazı alkolikler gelmiş hemen. korkmayın olum bu kadar, bu sene geçti ama seneye nisanda gene şampiyon oluruz. daha önce ersun hocamızla yapmadığımız şey değil. ayrıca küme düşeceğimize inanan olup da espri yapanların kullandığı maddeden ben de istiyorum, yeşillendirin mesaj kutumu. ara sıra ihtiyacımız oluyor o kafaya.
görsel

Bilinen gerçektir. Evet.