bugün

robotlar mutfaktan başladı, derken oturma odası. bakalım malum odaya ne zaman sıra gelecek ve robotluklarını nasıl icre edecekler.
sarı renkli olanlar pek bir işlevsiz oluyor.
baya masraflı.
(bkz: he robot robot al yanına al mutfak robotu)
erkeğin evlendiği dişi.
Keza patatesleri minik minik küp hâline getireninin olduğunu bilsem alırım.
(bkz: annem)
Sesiyle kafa ütülese de, mutfağın olmazsa olmazı, en pratik aletidir.
Dakikalar içinde, keser, biçer, doğrar, rendeler, püre yapar, sos yapar daha neler neler...
icat edene selâm olsun!
ya gerçekten yukarıda yazan entylerde de belirtildiği gibi mutfak robotu değil elektrikli rende ve sıkıcıdır. mutfak robotu dediğin zaman açar dolabı bakar ne var ne yok. eksik malzeme oldumu gider markete alışveriş yapar, sofrayı kurar,yemek sonrası bulaşıkları yıkar. ya kardeşim mutfak robotu dediğin böle olur buradan yetkililere sesleniyorum lütfen insanların,özelliklede ev hanımlarının duyguları ile oynamayınız efendim. * *
fake kardeşimdir. götümden kardeş uydurdum kendime. hatundur 1,70 boyu vardır. saçlarının uçları sarıdır. hatta 1 kasım doğum günüdür. inanmayanları cumartesi gecesi locca'ya beklerim. kendisiyle tanıştırmak üzere. ha pardon ta amerikalardan türkiye için ahkam kesenler varmış. yazık.
fake oğlu fake yazardır. fake yazarlık babadan kıza, ordan ablaya geçer bizde.
buram buram fake kokan yazar. ilgiyle takip etmekteyiz.
(bkz: yavuzum)

not: o benim abim, o yuzden ip miz ayni ayaklarina yatmakta $u siralar.
hanimlarin tarhanayi kuruttuktan sonra; dahice dusunup tarhanayi ufaltmak icin kullandiklari mutfak aletinin adi.
helal dedirten yazar. okudum, bundan sonra takipteyim.
abisinden fırsat bulup sözlüğe yazmaya imkan bulamayan yazarımsı.
iftar zirvelerinden birine katılmak, gelirken de elleriyle yaptığı yemekleri çaktırmadan içeriye sokmak isteyen ağzı bozuk yazar.
beşinci nesil bir yazar. iftar davetini bekliyoruz.
yemek yapmayı çok seven yazar kişisi. şahsım.
vakti zamanında karşı komşumuz mutfak robotu aldık bir kolaylık bir kolaylık demişti akşamına ailecek oturmaya, robota bakmaya gittiğimizde çocuk bünyemin nasıl bir yıkımla karşılaştığını size anlatamam meğersem robot dedikleri rendeli, bıçaklı göt kadar bişeymiş. gözünü sevdiğimin çocukluk hayelleri bende sanıyorum ki orda burda dolaşan rosie the robot gibi birşey.
gora filminde arif karakterinin 216 için yaptigi espri.
(bkz: mutfak bilgisayarı)
bir cem yılmaz aygıtıdır.evet gerçektende mutfak robotu bildiğimiz manada bir robot mudur . şayet robotsa niçin kendi kendine hareket edememektedir . zannımızca kendisine atfedilen robot tabiri gayet yanlıştır , çünkü bu cihaz aslında motorun ucuna bağlanmış dönücü, delici , şekillendirici aparatlardan ve bunlara bağlı kaseden ibarettir . elleri kolları yoktur .
yıllar önce ilk çıktığında mutfaktaki bütün işleri sanki o yapacakmış gibi tanıtılan ve bu vesileyle de tüm ailelerin büyük bir hevesle satın aldığı, ama ömrünün büyük bir kısmını mutfak dolabında paslanmakla geçiren alet.
(bkz: ev aletleri)
(bkz: beyaz eşya)
argoda annesi kötü yerlerde çalışan seri eksi oy veren kimseler için kullanılan söz. *
güncel Önemli Başlıklar