bugün

görsel
Bize paralı degil, kulübün parasını akıllı kullanacak baskan lazım. ünal aysal'dan daha zengini gelmez, sonuc? borç bırakarak gitti.

en fazla zarar ettigimiz bölüm oyuncu transferleri ve onlara ödenen yıllıklar. yüksek bonservis harcamak çok iyi takım kurmak anlamına gelmiyor, bunu artık idrak etmek lazım.

sonuç olarak dursun ve ekibi prof. bir yönetim yapısı kuramayacagı gibi düsük meblalara kaliteli futbolcuda alamaz. bence dursun artık gitmeli..
Allah'ın izniyle yarın yeni başkanımız...

Hem otoriter hem futbol bilgisi mevcut.

Diğer eski başkanlar kadar parası olmasa da para kullanmayı iyi bilen bir isim..

Hayırlısı..
yeni başkan. karşısında olabilecek en kötü başkan örneği var. bundan ders çıkarırsa başarısız olma gibi şansı yok.
galatasaray'ın yeni arap asıllı başkanı. çok para harcayacak galatasaray ileriki dönemde.
Galatasarayın yeni başkanı. Dursun özbekten daha kötü olabileceğini düşünmüyorum.

Buralardan yer ayırtayım şimdiden. Her başkana olduğu gibi buna da çok sövülecek.
5 milyon doları 5 dakika sonra yatırdı Kaynak: 5 milyon doları 5 dakika sonra yatırdı.
görsel
Tarihi bir seçimle dursun özbek i hiç ihtimal yokken saf dışı bırakarak gs'nin 37. Başkanı olmuştur. Helal olsun.
seçim sonrası konuşmasına bakarsak düzgün birine benzeyen yeni gs başkanı.

bir de kulüp tarihinde ilk kez mevcut adaya karşı yarışan başkan adayı seçilmiş. vay aq.
Eski anaplı bakandır kendisi.
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0730427&utm_term=post
Bu adamın samimiyetini çok sevdim.
Ünal aysalın bir taraftara verdiği güveni verebilen kişidir.

Ama ünal aysal kurnaz bir adamdı. Bu adamsa dürüst ve gerçekten galatasaray için çalışan biri gibi duruyor. Bu adamdan kötü bir şey beklemem.
Devlet terbiyesi almış saygı duyulan bir başkan Fatih Terim olmasa işi zordu ama Terim'in de yardımıyla Galatasaray'ın mali problemlerine çözüm üretecektir.
takımı savunamayacaksa, ağırlığını koyamayacaksa ne yaparsa yapsın dursun özbek yönetiminden bir farkı olmayacak olan başkan.
bu adamın geçtiğimiz günlerde trtye verdiği röportaja denkgeldim..net şekilde türk futbolunda bir büyük takımın başına gelmiş en kaliteli insandır kendisi..adam mükemmel bir detay çıktı..entelektüel birikimi muazzam,kendi jenerasyonunun ilerisinde bir adam..başarılı başkan olamaz söverek gönderilir yada efsane olur orasını bilemem,ama kaliteli insan olduğu kesin..fenerbahçeliyim ama hayran oldum herife
mâli genel kurulda yaptığı açıklamada, "gomis'in imza törenindeki ruh bir tek kurtuluş savaşında görüldü" diyen galatasaray başkanı.

benzetecek başka şey bulamamış dingil.
uefa ya max 30 m euro zarar yapicam diye söz veriyorsunuz ama 100 milyon euro zarar yapıyorsunuz
mustafa cengiz nasıl bir sunum yapmışsa uefa ya men cezası almadık
sunumu dursun özbek yapsa 2-3 yıl men yerdik heralde.
Çok beyefendi bir adam. Hiç kimse ile tartışmıyor, kimseye sataşmıyor. Şampiyonluk sonrası mutevazı bir duruş sergiliyor. Aradığımız temsilci duruşu aslında bu. Böyle beyefendiler keşke her yerde olsa.
alico nun peynir ekmek gibi yediği başgan.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...0842595&utm_term=post
Efendi adamdır.

O saygıdan yoksun kişi gitsin bunu birde aziz'e yapsın.

Diyarbakır surlarından nasıl sallanırken bulur kendini.
Ulkemizde kabadayi baskanlar prim yaptigi icin efendi olmak bir sey ifade etmiyor, bir kez daha gosterdi.

Zira onu ordan yaka paca da aldirabilirdi, yapmadi.
umarım yeniden başkan olur
selam ve bafetimbi gomis ile..
Bu gün tekrardan başkanlığını ilan etmesini beklediğim, naif kişiliğe sahip mevcut Galatasaray başkan ve başkan adayı.

Mustafa cengiz ve ali koç gibi saygılı insanlar büyük takımların başlarında olursa ülkede futbol daha ahlaklı ve barışçıl olabilir, bu arada fikret orman da üstüne gidilmedikçr sakin kalabilen bir başkan bu yüzden kendisini ayrı tuttum.
Bir icraatını daha görülmeyen adam. Sadece dursun Özbekin beceriksizliği üzerine sadece fırsat buldu. He beceriksiz denen dursun Fatih terim’i getirdi bu kadroyu kurdu o da ayrı dava. Bakalım ne kadar becerikli bundan sonra görülecek. Evet.