1. 1.
  (bkz: abd ve israil in turkiye icin faydalari)da da bahsedildiği gibi avrupa ve amerika her girişimlerinde din unsurunu göz önünde bulundurdukları için,bize müslümanlardan başka dost yoktur
  1 -3 ... imparator
 2. 2.
  içe kapanmanın müslüman kültüründe açılımı.
  2 -1 ... cavit
 3. 3.
  1. dünya savaşında yaralı türk askerlerini taşıyan katarlara ve türk hacı adaylarına saldırıp şehit eden arap kardeşlerimiz(!) tarafından çürütülmüş tez.
  1 ... deli
 4. 4.
  tamamen yalan olan birilerinin egosunu tatmin etmek için kurduğu cümle. müslüman filistin'e saldıran israil'e karşı hiç bir müslüman üleden ses çık(a)maması buna en güzel örneklerden biridir.

  (bkz: ırak)
  (bkz: iran)
  (bkz: suriye)
  (bkz: afganistan)
  (bkz: yemen vakası)
  (bkz: arap ingiliz ittifakı)

  3 -1 ... kolibandı
 5. 5.
  2 temmuz 1993 sivas katliamı, 37 aydın yakılarak öldürüldü...

  yananlar da müslümandı, yakanlar da...

  bize hikaye okumayın...
  9 -3 ... gothic evil
 6. 6.
  suudi kabilelerinin bizi arkadan vurmasının yanında bir de 400 yıl kadar önce yavuz sultan selim'in mısır seferi vardır. pek bir gerekçe olmaksızın yapılmış bir seferdir, hala buna fetvayı bir şeyhülislam nasıl vermiştir düşünürüm.

  ancak bunlar yine de yöneticiler ile halklar arasındaki farklılıktır. bundan yola çıkarak müslüman kardeşliği yalandır demek, en basitinden eblehliktir. 17 ağustos depreminde arap ülkelerinden gelen yardımları hiçe saymaktır.

  yunanistana çiçek uzatan zihniyet araplara hala düşman duruşunu değiştirmemektedir, onlar kendi topraklarından başkasına göz dikmedikleri halde...
  -1 ... westphalia
 7. 7.
  müslümanın müslümandan başka dostu yoktur, türkün arap düşmanı çoktur.. devamını getir şarkı yaparsın * )

  (bkz: habil ile kabil)
  ... siyam3484
 8. 8.
  Yeryüzünde cihad eylemek için hayat görüşü haline getirmemiz gereken düşünce.
  -1 ... herman kaltz
 9. 9.
  Aynen doğru diyor. En son Vahdettin Cihat çağrısı yapmıştı da bu çağrıya binaen arap devletleri ingiliz'lerle bir olup Osmanlı'ya saldırmıştı. Tabi dostluk da bunu gerektirir. Allah müslüman kardeşliğinden razı olsun.
  1 ... ovuzz