bugün

o ülkücü işareti yapan parmaklarını tek tek götüne sokacak bir kürt babağit vardır elbet . bu orospu çocuğu devleti arkasına alarak kaçamaz.
Yap kurt işareti okey by.

Adaletini silkeyim işte.
Aklanan katil ve pezevenkler partisinin salikverdigi bir ucube.
mahkemede takım elbise giyip, bozkurt işareti yaparsanız, bu ülkenin ırzına geçebilirsiniz. devlet sizi görmezden gelir.
Tipini siktiğim kaç gündür twitterda bu tutuklansın diye atmadığımız tweet kalmadı götünü kim koruyorsa serbest kalıyor ikidebir.
dertler derya olmuş konuyu kürtlere mi getirdin yine * ya kardeşim sizlere nedesem bilemiyorum cidden.
He ben de diyorum ki neden böyle savunuyorlar. Meğer adam ülkücüymüş, bozkurt işareti yapmış. Bu işareti yaptığın zaman bir melek olunuyor, suçsuz olunuyor bu ülkede otomatikmen dimi? Kurban da kürt olunca suçlu da olsa bu onu suçsuz yapıyor sizin gözünüzde dimi?
Vallahi gerçekten yazık.
herif itiraf etmiş yargı inatla koruyor.
şerefli ordumuza sızdırılan bu it kopuk seçimleri kaybedince üzerimize salınmak için mi böyle korunup kollanıyor.
Tutuksuz yağlıurganlanmak suretiyle serbest bırakilsın.havada.
Yaptığınin hesabını vermelidir.
Allah belasını versin dediğim kişidir. umarım aynısı ona olur!
Bugün Musa Orhan’ı tutuklasalar, yarın daha rütbelilerini tutuklamaları gerekecek. O yüzden çavuşa dokunamıyorlar.
adalet yerini bulacaktir.
(bkz: musa orhan)
Bir kıza 20 gün boyunca tecavüz eden sapığın tutuklanması isteği.

Üniforma yalayıcılar tahliye haberine göbek atmıştır. Tek kelimeyle rezalet.
Adalet neden böyle davranıyor anlamak imkansız aynı şey bu kararı verenlerin başına gelse durum aynı olurmuydu.
Hani lan cinsel saldırı suçlarında indirim yoktu tişikirlir AKP.
Tecavüzcünün can simidi bademciler tarafından tahliye edilmiş katil sapık. Yaşadığım ülkeden her geçen gün daha fazla iğreniyor ve utanıyorum sayenizde. Siktir olup gidin artık ya.

https://www.milliyet.com....an-tahliye-edildi-6290368
en ağır şekilde cezalandırılıp içeri tıkılmalı, bugüne kadar aldığı bütün maaş ve haklar geri alınmalıdır.
Ömür boyuda gün yüzü görmesin.
Yargının sosyal medya baskısıyla, arada bir doğru karar aldığı bir ülkede yaşamak çok zor...
Twitter yokken suçlular nasıl tutuklanıyordu bilen var mı?

Savcılar trending topic e göre karar veriyor lan.
Bu meymenetsiz yaratık neden tutuklanmıyor? Bunu hangi hukuk açıklayabilir?
Savcılık dosyasında neden gizlilik var anlamıyorum.

Böylesine önemli bir iddiada ve baya delil varken nasıl tutuklanma olmaz bunu hiç anlamıyorum.
Artık sosyal medya zoruyla hakimler iş yapar oldu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar