bugün

entry'ler (18)

tavukgöğsü

Tavuğunkileri bilemem ama benim göğüslerim oldukça çekici ve lezzetlidir. Bitter çikolata kaplı sivri ucu ile dudaklarınızı alev alev dövebilirim.

uzun uzun kamışlar ucunu boyamışlar

Ağzına dayamışlar. O yeahh.

amım var kuralları ben belirlerim

Kapı da var baca da ama senin nereden girmek istediğine bağlı.

sözlük yazarlarının itirafları

Deli gibi sex yapmak istiyorum. içimdeki bastırılmışlığa artık dur diyemiyorum.

ilişkilerde soğuma nedenleri

Uyumlu bir sex hayatı olmazsa olmazıdır bir ilişkinin. Bu yoksa her ilişki bitmeye mahkûmdur.

çocuklu dul bir kadınla evlenir misiniz

Bu takıntıya sahip olmak gerçekten kültürel eksiklik demektir. Çocuklu ve boşanmış erkek te olabilirsiniz kadın da. Bu ayrımı yapmak gerçekten bana göre çok ayıp. Bir kadın olarak boşanmış ve çocuklu bir adama aşık olmussam arkasında durur ve onunla evlenirim. Şayet erkek olsaydım yine aynı şekilde boşanmış ve çocuklu bir kadına aşık olsam yine sevgime sahip çıkar onunla evlenirdim. Önemli olan mutluluk ve huzur ise bu tarz şeyler sorun dahi olamaz. Asıl sorun bence böyle düşünen insanların beyninde olmalı.

gelecekteki eşe mesaj bırak

Gelecekteki eşim yatağıma gel ve hiç çıkma yeter. Her an ve her fırsatta kuduruk köpekler gibi sevişelim. Ve sabahlara dek uykusuz kalmayı göze alabileceksen gel. Öptüm.

akitin anıtkabir e ahırkabir demesi

Akit te ne demek ki acaba akide yazacaklardı da yazım hatası falan mı oldu ki.

sevgilinin popo deliğini yalamak

Kim bu lezzete hayır diyebilir ki? Diline kuvvet koçum benim.

30 yaşına gelip anne veya baba olmamış insanlar

Benimdir o. Çok ta mutluyumdur kendiciğimle. Sizceğizlere de tavsiye ederim. Evlenmeden yapın ne yaparsanız.

sevgiliden gizli ne yaptınız

Neler yapmıyorum ki... Ona sorsanız bana sonsuz güveniyor ama ben karda yürüyüp izimi belli etmemeye devam ediyorum.

musa orhan tutuklansın

Aklanan katil ve pezevenkler partisinin salikverdigi bir ucube.

bir kadını etkilemek

Dürüstçe sevin ve ilgili olun yeter. Fazlasında gözümüz yok.

sabahın şarkısı

"Günaydın sevgilim biraz daha sevişelim mi?" diye başlayan Şebnem Ferah'ın efsanevi şarkısı.

gecenin şarkısı

Sibel Sezal'dan, "Gece Ay Şahit". Benden siz değerli sözlük yazar ve okurlarına gelsin.

kendinize en yakın hissettiğiniz filozof

Nietzsche, Nietzsche, Nietzsche ve yüzlerce kez adını sayıklarım Nietzsche...

gece gelen açlık

Son zamanlarda o kadar sık yaşıyorum ki bu durumu. Hiç huyum değilken sanki huy edindim edepsiz iradem yüzünden.

türkiye nin en medeni şehri

Hiç şüphesiz ki Antalya'dır. Kimse kimseye bön bön bakmaz. istediğini giyinip, istediğini yaşarsın. Kimse de çıkıp cacık olmaz.