bugün

twitter'da gündemdeki 1. tag.

size şerefsizliği anlatamam, ama fotoğrafını gösterebilirim.

batman'da 18 yaşındaki i.e'ye 20 gün boyunca tecavüz ve işkence eden musa orhan!

i.e'nin iç organları parçalandı ve %80 felçli kalabilir.

alkollüydüm dedi ve serbest kaldı.

sen sessiz kalma!
görsel
ya adamı tutuklayın, ya alkolü yasaklayın. doğru olan adamı tutuklamaktır. sonuçta bu adam alkolün bir etkisi olduğunu biliyor ve bile bile daha daha fazla içmeye kendisi karar veriyor. o an aklı yerinde olmasa bile önceden her türlü şeyi göze almıştı.
Artık sosyal medya zoruyla hakimler iş yapar oldu.
Savcılık dosyasında neden gizlilik var anlamıyorum.

Böylesine önemli bir iddiada ve baya delil varken nasıl tutuklanma olmaz bunu hiç anlamıyorum.
Bu meymenetsiz yaratık neden tutuklanmıyor? Bunu hangi hukuk açıklayabilir?
Twitter yokken suçlular nasıl tutuklanıyordu bilen var mı?

Savcılar trending topic e göre karar veriyor lan.
Yargının sosyal medya baskısıyla, arada bir doğru karar aldığı bir ülkede yaşamak çok zor...
Ömür boyuda gün yüzü görmesin.
en ağır şekilde cezalandırılıp içeri tıkılmalı, bugüne kadar aldığı bütün maaş ve haklar geri alınmalıdır.
Tecavüzcünün can simidi bademciler tarafından tahliye edilmiş katil sapık. Yaşadığım ülkeden her geçen gün daha fazla iğreniyor ve utanıyorum sayenizde. Siktir olup gidin artık ya.

https://www.milliyet.com....an-tahliye-edildi-6290368
Hani lan cinsel saldırı suçlarında indirim yoktu tişikirlir AKP.
Adalet neden böyle davranıyor anlamak imkansız aynı şey bu kararı verenlerin başına gelse durum aynı olurmuydu.
Bir kıza 20 gün boyunca tecavüz eden sapığın tutuklanması isteği.

Üniforma yalayıcılar tahliye haberine göbek atmıştır. Tek kelimeyle rezalet.
(bkz: musa orhan)
adalet yerini bulacaktir.
Bugün Musa Orhan’ı tutuklasalar, yarın daha rütbelilerini tutuklamaları gerekecek. O yüzden çavuşa dokunamıyorlar.
Allah belasını versin dediğim kişidir. umarım aynısı ona olur!
Yaptığınin hesabını vermelidir.
Tutuksuz yağlıurganlanmak suretiyle serbest bırakilsın.havada.
herif itiraf etmiş yargı inatla koruyor.
şerefli ordumuza sızdırılan bu it kopuk seçimleri kaybedince üzerimize salınmak için mi böyle korunup kollanıyor.
He ben de diyorum ki neden böyle savunuyorlar. Meğer adam ülkücüymüş, bozkurt işareti yapmış. Bu işareti yaptığın zaman bir melek olunuyor, suçsuz olunuyor bu ülkede otomatikmen dimi? Kurban da kürt olunca suçlu da olsa bu onu suçsuz yapıyor sizin gözünüzde dimi?
Vallahi gerçekten yazık.
dertler derya olmuş konuyu kürtlere mi getirdin yine * ya kardeşim sizlere nedesem bilemiyorum cidden.
Tipini siktiğim kaç gündür twitterda bu tutuklansın diye atmadığımız tweet kalmadı götünü kim koruyorsa serbest kalıyor ikidebir.
mahkemede takım elbise giyip, bozkurt işareti yaparsanız, bu ülkenin ırzına geçebilirsiniz. devlet sizi görmezden gelir.
Aklanan katil ve pezevenkler partisinin salikverdigi bir ucube.