bugün

kırsal mityeci gay style.
övüç kaynağımız...
Şu adama gecede 300 bin tl falan sistemin ta amk.
karikatürk sanat müzüğü söyeyen şahıs. ajdardan aldığı bayrağı bir tık ileriye taşımış bir kaç hücreli organizma.
pr'dır, gelinlik giyer, şu bu... beni ilgilendirmiyor çünkü ne dedikodu severim, ne o taraklarda bezim vardır, ne de kalp kırıp birilerini aşağılayarak eğlenme huyum vardır..

fakat, sesi ciddi anlamda çirkin.. neyine kaset, neyine klip..
yani sakat bulduğum şey şu:
1. fatih ürek de, aşırı erkeksi bir sanatçı sayılmaz ama sanatı var.. kendisi sadece "renk olsun" diye ünlü yapılıyorsa, yani yaptığı şey cinsel kimliğini - ya da iddiasını - empoze etmekse, sokaklarda dilimlenen, aids olanların günahı ne?
2. "ooo, yımırta" diye 100 kilo adamın peşinde dolanıyorlarsa bu ahlaksızlığa, insanlığın geldiği bu hale yazıklar olsun..
3. benim anlamadığım incelikte bir parodi yürütülüyor iddiasına karşı ise, kardeşim bunun dibi huysuz virjin'di ama adam sahnenin dışında takım elbiseyle dolaşır, erkek gibi konuşurdu.. 24 saat bu rolde gezdiğini iddia ederek kimse kimseye hiçbir şey yutturamaz..

her sonuç için, böyle gelecek olan paraya da, üne de lanet olsun.
Peltek ama sempatik bulduğum, bir düğün eğlence insanı . Şarkıcı yada sanatçı statüsü yoktur.
Ayhşj, uludağjş yajşarlarııııı, ayhş, erecto yu üşjmeyin erecjştoyuuuu.
türkiyede show dünyasının geldiği zavallı sefil noktanın delili kişi. vay arkadaş Eğinli Odun kömür tüccarı gibi bir tip kendini gay gibi pazarlayıp bir de o berbat karga sesiyle güya şarkı çığırtıp yer bulabiliyor. ülkenin perişanlığı feci noktalarda.
Sanıyorum savaş ay’ın programıydı, erkekken oğlu olan bir “transseksüel” ile röportaj yapılmıştı. Neyi savunduğuma ben de hayret ediyorum ama sanıyorum o işler çocuk sahibi olmayı falan dinlemiyor.

Doğrudan “samimiyetsizdir” diyemem. Yalnız çok garip biri..
bu arkadaş için parayı bulmamız lazım diye diye bu molozluk ve yer elmalıkla bir halt olamıyacağı için ibneliğe yatarak buradan nemalandığı söyleniyor. e bir meyil de varmış top hızlı yuvarlanmış aşağıya. midyecilikten sahnelere geçiş hakikaten enteresan ama para için nonoşluk vay bilader neler oluyor bu dünyada. ama bu karikatür prematüre figürün nesini dinliyorlar bu ülke hakikaten ecayip bir yer.
bunu seven baş tacı eden bir ülkenin iktdarıda siyaseti de işte bu kadar olur. ülkede riyakarlık tsunami haline gelmiş tüm kıyılara vurmuş yıkmış geçmiş.
Halkı bu kadar aşağı gördükten sonra in, inebildiğin kadar…
türkiyede düşüklüğün bayağılığın geldiği son nokta sorun eşcinsel olması falan değil. ajdardan sonra daha ne kadar aşağı inilebilir diye düşünürken tükürükler saça saça böyle bir prematüre sanatçımız olmuş. halka inmek lazım diye diye zonguldak madencilerinin bile inemediği yerlere inildi. bunun daha da ilerisi bakalım ne olacak. karikatür sanat müzüğü.
artık bu ülkenin büyük bir kısmına hatta dünyanın büyük bir kısmına inancım kalmadı. iğreniyorum, midem bulanıyor, anlayamıyorum, utanıyorum...

https://cdn.odatv4.com/im...eo_95__3e3e01d3b0cb43.mp4

https://www.odatv4.com/gu...u-tartisma-yaratti-260058
adamdır. ya da madamdır bilemedim şimdi .
0:00 0:07
Çocuğu varmış bide, vay orkodoş.
Hem kadın hem erkek sevgilisi varmış. Hani böyle filmlerde adam eline tüfeği alır nişan almadan gelene geçene ta ta ta ta diye tarar ya bana öyle geliyor.
eşcinsel olup ülkede öne çıktığına şaşırmadığım insandır. murat övüç kerimcan durmaz vb insanların gerçek manada toplumun ahlakını bozup eşcinselliği toplum içinde meşrulaştıran ib*elerin toplumdan afaroz edilmeleri bu toplum için en doğru harekettir. Eşcinsellik bir tercih veya genetik bir şey değil eşcinsellik sapkınlık ve bir hastalıktır. cinsel doyumsuzluğun son noktasıdır.
görsel
kıymeti pek bilinmeyen, ülkemizin yetiştirmiş olduğu ender sanatçılardan. muazzam eserleri var, beğenerek şey yapıyoruz.
Takip edenin düşük zekalı olduğunu düşündüğüm ne idüğü belirsiz tip.
(bkz: dinlene dinlene dövülesi ünlüler)
takipçilerinin geri zekalı olduğunu düşündüğüm ne idüğü belirsiz tip. evet bence bunu takip eden herkes istisnasız geri zekalı. kim la bu?
görsel