bugün

real taraftardır, takdir ettim.
Arbeloaya abelardo diyen basketbol spikeri.
tam bir real madrid taraftarı. evet.
*albiol
*arbeloa
+_________
*abelardo

denklemini bulmu$ filozof.
Utanmazsa ronaldo dan nefis bir smaç diyecek basketbol spikeri. Elinin hamuruyla girisme su ise bilader.
(bkz: abelardo)

(bkz: kosova şaşırmışsın)

10 numara spikerdir, severiz kendisini...
ağır real madrid'li.

feci halde hem de.
an itibariyle wimbledon finaline verilen arayla bir anda kendini ntvspor canlı yayınında bulmuştur, yüz halinden ne kadar ani bir karar verildiği ortadadır.
Milli takım maçlarını yaşayarak anlatan basketbol spikeri. Bence futbol anlatmasın yakışmıyor bu adama. Ama kendisini severim o başka
maçları adeta yaşayarak anlatan spiker.
hoş gelmiş 8.nesil yazar.
f1, futbol, basketbol, tenis vs. spor dallarına oldukça hakimdir.
Sağlam bir Liverpool fc taraftarıdır.
patrick (gayet sakin) chris ( aynı sakinlikte) toooooofııırrrr (coşmuş) demeyi becerebilen basketbol spikeri.
dünyanın en boktan maçını anlatsa bile heyecanlandırır adamı. yok böyle bi ses tonu.
20 eylül 2012 fenerbahçe marsilya maçında kullandığı açı belki dar ama bir açı var orda mandanda'nın bacaklarının arasında. cümlesiyle beni benden almıştır.
Bkz veren spiker. Bir de maçın başlarında maç bitse de gitsem havası sezmiştim.
"kabore bugün kart görmeden maçı tamamlarsa kendisini tebrik etmek gerekir, tabi hakemden sonra..." diyerek güldürürken düşündürme işine bir örnek sunmuştur. kaliteli bir adam.
içinden aykut kocamana küfür eden adam yemin ediyorum murat kosovayı koyalım takımın başına aykuttan iyi oynatır.
"galibiyete saniyeler kaldı.." derken gol yedik ya la!

maşallah dediği 15 gün yaşıyor. canı sağolsun.
bizden biridir, samimidir. içimizden geçenleri spiker koltuğunda rahatlıkla söylemiştir.
basketbol maçı anlatımları keyif veren ama futbol maçlarını anlatırken vasat bulduğum spiker. ayrıca herhangi bir temsilcimiz gol attığında golll bağırışı inanılmaz derecede kulak tırmalıyor. not: güntekin onay'a tercih ederim tabi.
canerin bu topu hayal etmesi gerekirdi. şeklinde kurduğu cümle ile gülme krizine girdiren adam.
sunumlarında "yapılan müdehale" yerine "yapılan şarj" gibi bir ifade kullanmaya başlayan spiker .
Barcelona-granada maçında messi'nin sinirli hareketlerine yönelik; 'messi bugün çok sinirli. önce alexis'le tartıştı şimdi villa'ya bir şeyler diyor, demek bir de bienvenu'yle oynasaydı neler yapardı.' diyerek sıkıcı olan maça renk getirmiştir.
güncel Önemli Başlıklar