bugün

dokuzuncu nesil yazardır.
şimdi ben demesem olmaz dimi. o kadar sohbet ettik, o kadar güldük, birlikte büyüdük demez mi adam. der. hoş gelmişsin, kalemin keskin olsun yaa yazar. * * * * *
forda karşı yazar arkadaş hoşgelmiştir. * (#17126347)
hoş gelmiş yeni yazardır.
şebnem şibumiyi en fazla hak eden korkma ben varımın aşık karakteri. ayrıca bir yazar hoş gelmiş efenim.
Suşi yemeyen insanlari fakir zanneden, kendi bombos kafasina gore insanlari fakir ve zengin diye ikiye ayirmis, fakir diye adlandirdigi insanlari actigi gereksiz ve anlamsiz basliklara asaglayan, komunizmi ordan burdan duydugu, eksik, yanlis bilgilerle anlatmaya calisan ama sadece zirvalayan, zavalli, yazik kimin cocuysa.
nur gibi trollümüz olmuş, hoş gelmiş yazar. sözlükte zamanla daha bir zeka içeren konular açması temennileriyle, olacak abisi yeni daha.
sallıyor efendim durduramıyoruz.
(#17598355) lütfen biri bana bu entryi açıklasın.
bu nicki nerden, nasıl akıl etmiş merak ettiğim yazar. kaç gündür aklımda dolanıp duruyor müntekim gicirbey. marka ebesi olabilir bu adı bulan insan. tiz reklam dünyasına dalmalı. *
Hoşgelmiş yazar. Başlığıyla beni güldürtmüştür. Önü açık olsun. swh.
(bkz: #17606791)
cool adam'ın kayıp dölüdür kendisi.
(bkz: mükremin çıtır) *
geri dönmüş hoşgelmiş yazar.
(#20130784) affet beni üstadım bilemedim cahillik işte.
(#21310486) gönüldaştır, uzun süredir böyle yüreğimin yandığını hatırlamıyorum.
bazı şeylerin farkında olan bir dost.
hayvansever bir arkadaşımız. umarım atla ciddi düşünmüyordur. bana öyle gelmedi ama neyse * görsel
herkes fotoğraf çeker lakin kimisi hakkını veremez. bu yazarımız hakkını verenlerden.

ayrıca da aynı üniversitenin farklı kampüslerindeniz. ona göre * .