1. 1.
  kacirilsa buyuk kayip olmayacak bir filmdir.
  1 -2 ... painkiller
 2. 2.
  ne israilliler ne de filistinliler tarafından beğenilmiş uzun ve ağır tempolu film.
  1 ... yıllaryılı
 3. 3.
  süper filmdir.sonuna doğru "sıkma"ya başlamış gibi görünse de,genel olarak çok beğendiğimdir.spielberg'in yine harikalar yarattığını görmekteyiz(war of worlds'ü beğenmemiştim o ayrı)
  (bkz: spielberg babamı çekse gene giderim)

  http://www.imdb.com/title/tt0408306/
  2 -1 ... eru
 4. 4.
  almanca munih sehrinin adidir.
  1 -1 ... ultra populer
 5. 5.
  (bkz: bayern munchen)
  1 ... errein
 6. 6.
  Steven spielberg ün başarılı cinsel ve şiddetsel dozu iyi ayarlanmış oscar adayı filmi.Son derece başarılı ve lezizdir.Başarılı bir dönem filmidir...
  2 ... probus
 7. 7.
  bir steven spielberg filmidir. israilli 11 sporcunun 1972 münih olimpiyatları sırasında filistinli militanlarca öldürülmesi ardından mossadın öç amaçlı gerçekleştirdiği seri cinayetleri konu almıştır. filmin yönetmeni ve yapımcılarından biri olan steven spielberg bu olayı "ortadoğu tarihini belirleyici anlardan birisi" olarak nitelendirmiştir. fakat kalitesinin düşüklüğü, havada kalan konusu ve konu işlenişinin kendi içinde düzensiz oluşuyla izleyen için bir eziyet haline gelen filimdir.
  1 ... captain black
 8. 8.
  1972 yılında Münih'te düzenlenen olimpiyatlarda Israil takimindan 11 kisinin oldurulmesini konu alan Steven Spielberg filmi. oscar'i kazanmasina kesin gozuyle bakilmaktadir. Ancak yahudi propagandasinin otesine gecememis bir filmdir.
  1 ... yarteles
 9. 9.
  ilk yarısında uyuduğunuz,uyurken bomba,silah vb. sesleriyle irkildiğiniz film.
  1 ... hexe
 10. 10.
  izleme fırsatı bulduğum özellikle oteldeki patlama sahnesi güzel olan ama bi noktadan sonra baymaya başlayan film zira ben film bitti diye çıkayım derken daha film arası girmiş.
  ... lancelot