bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Multinet, Smart Card teknolojisini kullanarak gerçekleştirdiği hizmetlerini kurumsal ve bireysel müşterilerine pazarlayan bir kuruluştur.
  üye kuruluşlar çalışanlarına, multinet firmasına belli bir komisyon ödeyerek harcamaları için multinet kart'a yükleme yaparlar. bir nevi yemek fişinin karta dönüşmesi. restoran, akaryakıt, otel konaklama, mesai kontrolü, şirket içi sıcak soğuk içecek temini gibi tüm ihtiyaçları tek bir kart ile yapılabilmesini sağlamaktadır.
  pos makineleri sıkca arızalanır bunlar genel olarak sistem arızalarıdır. merkezden sistem üzerinde arıza giderici bir işlem yapıldığında sorun hallolur.
  2 ... paleface
 2. 2.
  üyesi olan restaurantlardan yaklaşık yüzde 9 komisyon olan yemek şirketi. rakipleri** yüzde 7 komisyon aldığından restaurantlarca pek sevilmezler.
  2 ... metin oktay
 3. 3.
  kredi kartı gibi cebinizde taşıdığınız, her ay çalıştığınız kurum tarafından içine belli bir kredi yüklenen, hem yemek hem de her türlü alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, pratik kart çeşididir.
  3 ... bill of exchange
 4. 4.
  her yıl yılbaşında o yıldan hesapta kalan bakiyeyi de sıfırlamasalar tam süper olacak dediğim hizmet.
  ... leblebi tozunun hastasiydim
 5. 5.
  sistem değiştirdikleri için petronet ve otelnette sürekli problem yaşatan firma.
  ... calyx
 6. 6.
  şirketin yüklediği bakiye miktarı ne kadar çok olursa sahibinin mutluluk katsayısı bir o kadar yüksek olacaktır ve doğal olarak işyerinde motivasyo artacaktır. *
  1 ... gel bili bili
 7. 7.
  çağrı merkezi bir hayli yavaş çalışan şirkettir. bekleme müziğini dinlerken uyuya kalmışım, uyandım hala bekliyorum.
  1 ... bsgaq
 8. 8.
  iş yeri sahiplerinin işçiyi nasıl sikeriz lan diye düşünüp çıkarttıkları kart. multinete yüklenen paranın bir kısmı anlaşmalı firmalar tarafından karşılanır ve iş verenin cebinden az miktarda para çıakr mesela 140 lira yükler ama bakiyeniz 200'dür 60 lira kar eder bin işçisi olsa paranın amına kor. ve bu kart öyle pratik falanda değildir. nerede geçiyor nasıl harcasam diye düşünür durursunuz. tütün ve kontörde alamazsınız.
  ... moja draga
 9. 9.
  Haftada bir yükleme yapılması gereken kart. Aylık yüklenirse, ayın son üç haftası çepten gitmek durumunda kalıyor.
  Açlık abi yiyelim. Gelsinnn menüler.
  ... ya bas git ya
 10. 10.
  işyerinizin size yemek bedeli ödemek yerine keşfettiği kart.
  bu kart ile ister yemek yersiniz anlaşmalı yerlerde isterseniz alışveriş yaparsınız.
  ... mo ni fe