bugün

yeni bir 7. nesil yazar. hoş gelmiş.
beşiktaşlıymış bir de. o zaman daha bi hoş geldi.*
hoşgelen beşiktaşlı yazar. safları sıkıştıralım.
hoşgelmiş yeni nesil beşiktaşlı yazar.

entry nick uyumu;

(bkz: robson de souza robinho/#8933502)
(bkz: robson de souza robinho/#8933502)
ağzından bal damlayan yazardır. *
hayırlı teskereler diye kendisini uğurlamak istediğim yazardır. güle güle git güle güle gel olur mu. *
335. dönem kısa dönem er. muhabereciymiş. edirne/keşan'daymış... * * *

Şukulanası yaftalara sahip yazardır. Zeki adamdır vesselam.
guzel tespitler yapan, zeki yazar.
biçare eli sikinde yazardır.
(#11978467)
beşiktaş aşkını çok iyi tanımlamış, iyi bir uludağ sözlük yazarı.
ancak bu kadar güzel tanımlanabilirdi dediğim yazar. takdir ettim. ayrıca hoş bir tesadüf; askerliğini de benim doğup büyüdüğüm ilçede yapmış.
(bkz: #12355432)
hem muhabbete tutup film izlememe mani olmuş, hem geç cevap yazarak beni burada fıtık etmiş yazardır. yine de seviyoruz kendisini. sadece birkaç saatlik konuşmayla beni etkilemeyi başarmıştır.

"iyi ki tanımışım" insanı. *
(bkz: müjdat gezen)
müjdeci yazar
(#12449891) savaşıma sigara tarafında dahil olmuş yazar. gereksiz yere dahil olmuş çünkü sigara bu savaşı ezici bir üstünlükle kazanmıştı. *
beni çok sever, sık sık nik altı girer, doğum günümü kutlar sağolsun lan. babamın oğlu değildir valla.*
(bkz: ta)
bilgiyi takdir edecek bilgisiyle saygıyı hakeden yazar. benim karmam için üzüldüğünü biliyorum ama biliyorsun birini anlamak için herkesin bilgi ve zeka seviyesi uygun değildir. beni anladığın ve her yazımı beğenmesende beğendiklerin için takdir ettiğini söylediğin için teşekkürler.
hep yazardır o. aşmışdır.
19 kasım tarihinde gerçekleşen olaylardan en önemlisidir. *
müjdekar.
(#14005764) beşiktaşlının hası.
(bkz: #14622849)

son derece objektif ve güzel analiz yapmış yazardır.
(#14674618) adriana lima ile yatıp miranda kerr ile kalkan, frank sinatra dinlemeden yaşayamayan bir yazar olsa gerek.

edit: görsel ile ortamı neşelendiren yazar.
eleştiri yapmak için kıyas tekniğini kullanmayı düşünmeyen yazar. müzik ve göz zevki ile ilgili hiçbir tartışmaya girmeyecek kişidir ayrıca.

ha söz adriana lima'dan açılmışken şunu da ekleyeyim ortam gerilmeden: görsel
kendisi bu gece dost başa düşman ayağa bakar sözünü tescillemiştir. *
(bkz: mark zuckerberg in sürekli terlik giymesi)
(#14692816) çocukluğuma selam çaktıran yazar. 80 ler bir başkaydı hakikaten.