bugün

bugün itibari ile coca-cola'nın dünya ceo yardımcısı olmasıyla, bir dünya devinde en yüksek pozisyona gelen ilk türk yöneticisi.
klark kent'in muhtar olmasıyla oluşabilecek slogan. (bkz: igrenc espriler)
bu abimiz henüz ceo olamamıştır başkan yardımcısıdır ama oda olur inşallah.
(bkz: necdet kent)
(bkz: clark kent)
muhtar ve kent kelimelerinin bir arada bulunması ile ilginç bir isme sahip coca cola yöneticisi.

reklamlarınızı bekliyoruz. *
an itibariyle coca-colada icradan sorumlu baskan (president and coo) mevkiine terfi etmis sahsiyettir.
Coca Cola nın başına geçen böylece yetenekleri kanıtlanmış olan kişi. saygı duyuyorum ve başarılarının devamını diliyorum. inşallah bir gün coca cola yı da bir gün bir türk satın alır onu da tebrik ederiz.
dün itibariyle geldiği icradan sorumlu başkanlık koltuğu coca cola ceosundan sonraki en itibarlı makamdır. önümüzdeki beş yıl içinde ceo olması beklenmekte ve bizlerde onunla gurur duymaktayız.
1 temmuz 2008 den itibaren coca cola ceo su olacağı açıklanan türk. cnn
dünya başkanı.
coca cola nın muhtarı.
(bkz: kent var marlboro var) *
ingiltere Hull Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur.
amerikadaki coca cola ların türkiyedekilerden daha güzel olmasına bir son vereceğini umduğum insan.
ünlü bir türk.
kamyonculuktan başladığı iş hayatında coca colanın ikinci adamı olan türk.coca-cola yı neden seviyorum biliyor musunuz? her sabah kalktığımda şunu düşünüyorum. iyi ki diyorum ben her gün milyonlarca kişiye milyonlarca defa bir doların altında bir ürün satıyorum demiştir.
başlı başına bir başarı öyküsü. babası da büyükelçilik yapmış başarılı biri.
45 milyon $ maaş aldığı söylenen zat.

(bkz: hayat ne tuhaf vapurlar falan)
http://www.iyibilgi.com/haber.php?haber_id=45772
--spoiler--
babasına zamanında israil hükümeti tarafından ödül verildiği için o göreve getirilen ibrani asıllı* kişidir.
--spoiler--

yalçın küçük
kalemler ve kılıçlar
skyturk tv
coca cola'nın başına gelmiştir. ama kendisi bile kolanın formülünü bilmemektedir.
Babası yahudiler için oldukça önemlidir, lakin Fransa'daki Yahudileri Yahudi Soykırımı sırasında kurtarmıştır; ve Türk Schindler lakabına sahiptir. Halen Coca Cola'nın COO'sudur, 1 Temmuz 2008'de de CEO olacaktır.
coca cola nin ceo su olan gurur abidesi adam.
coca cola company'nin dunya ceo'sudur.turktur.
azmi ve caliskanligiyla ornek alinmasi gereken bir kisiliktir.
coca cola company'nin yönetim kurulu başkanı olarak atanmıştır.
güncel Önemli Başlıklar