bugün

Adam efsane yaziyor ve hakkında daha başlık açılmamış. Ayrıca 5 yıldır bu sözlükte ayıp lan sana sözlük.
muhittin dayi sana bi dayarim ahirete kadar bulanik yaparsın. bin sefer analara küfür etmeyin diye uyarı yapıyorum benim girimi beğenmiyorsan eksiler geçer anamıza küfür etmezsin. bizimde sevmediğimiz yazılar oluyor kimseye ailesine anasına avradına sövmüyoruz korkumuzdan değil edepli olmamızdan benim adım frank lucas ise sana bu küfürün hesabını fazlasıyla soracaktır. yarın ola hayrola..

belgemiz kenarda dursun : görsel
Gün boyu ernesto bilmem ne yarrağım diye bir adamla birbirine dayıyorlar. Ne boş insanlar var.
başlığını sol frame de görünce heyecanlanan yazar..

ama engellediği dallamalardan biri yazmış herhalde..
sözlük jargonunu hala idrak edememiş zat. burada yazan karşıt görüşlere geçmişte olduğu gibi hala hakaretlerine devam ediyor (#44747712) fakir beş parasız olabilirsin olan kişilere de aklına eseni yazma lan benim tuzum kuru dededen zengin biriyim sen aç karnını doyurmaya bak bana bakma ben kendimi kurtarmışım sen derdine yan git nasıl bi ev alim hesaplarını yap benim hesaplarımı yaparsan altında ezilir psikolojin bozulur. gerçekten çok yazık.

görsel
15 temmuzda fetöcü yobazlar tarafından ezilerek öldürülen vatandaşlar için yazdığı skandal mesaj hala duruyor;

https://www.uludagsozluk.com/e/33280098/