bugün

Yazık lan kimin evladıysa.
(bkz: Ergen)
(bkz: sen ne diyon amk) ya buraya yazilanlari umursamiyorum sayin yazarlar. Benle ilgilenmeyin,yazmayin boş kalsin burasi lutfen.

Bir yazar.
Ya amk bir siktir git artik.

Bir yazar.
Allah razi olsun kardes sağol.

Bir yazar.
Yazarimsa yazarimsi. Kimseye giren cikan bir sey goremiyorum, begenmeyen donuza alabilir.

Yazar.
kim ne derse desin komik lan.kurabiyesine yazdığı giriye hala gülüyorum.
Wow. 1807 entry'imi de okumus yazarlar goruyorum. Zaten boyle boş yerde fazla vakit harcamamayi dusunuyorum, kendim silerim bir gun. Size dert olmasin.

Edit : Donuza almayi denesene stalklayacagina gereksiz.

Bir yazar.
kavga var koşun.

görsel
şöyle bir baktım sanırım açık bir kız yazar.

hemen kapan kardeşim. ayıp müslüman ülkesinde böyle gezme.
Kinami kos haci.
arkadaşlar ortak bir başlıkta yazışalım isterseniz..
böyle gerçekten yorucu oluyor, bir o nickaltı bir şu nickaltı..
neyse problem, güzel güzel tartışın yani..

bir yazar..
Burada kimsenin fikirlerini önemsemiyorum, eleştirilere kulak asmiyorum diyip, anında, yapilan bi eleştiriye tepki gösteren yazar.
Bir de hitap sekli tatlım olan yazar.
Olmamış mrslily.
ilgi açlığı başına vurmuş yazarımsı bile olmayan bir üye.
fazla umursanmayacak bir yazar...
ayrıca daha 14 yaşında bir velet... tövbe esf. velet dedim diye ağlar şimdi... puhahha.
hey yarabbim çoluk çocukla uğraşıyoruz.
1.nesil yazar gelip benle ugrasiyor ne komik. Cocuksam donuza al dayı. Mrs yaptim cunku mr. and mrs. smith en sevdigim film. Baska bir olayi yok. Şuraya eğlenmek, gulmek icin giriyorum derdi belirsiz insanlar benle ugrasiyor. Gercekten anlam veremiyorum. Birazdan baskalari da dolar yine nasil olsa bir mal basligi upladi ya.

Bir yazar.
Takip ettiğim iki yazardan birine mal demiş. Aşiretimle geliyorum.
canını sıkmışlar yazarıdır. abilik, ablalık yapın ulan o zaman kendinizden küçüklere. beyefendi kişiliğimi bozdurdular yine.

kimselere kızamadan ve takılmadan bol bol yazsın efendim.
aha ne dedi koşun gene kavga var.
yeni başlayanlar için mrslily

Universite: ege'de bir uni.
Fakulte: egitim - yabanci diller y.o.

Bunu bir kez daha yaziyorum begenmeyen, sevmeyen donuza alsin gecsin nickaltima yazmasin lutfen. Hicbirinizle derdim yok sizin de olmasin. Cocuksam cocugum, ergensem ergenim hicbirinizi ilgilendirmez. Daha da bir sey yazmak istemiyorum artik cok baydi.

Bir yazar.
twist acımadan vuruyor.

Bir yazar.
kendine has uslübu olan, kaliteli entrilere imza atan ve sevilen bir yazardır.
Olayın aslı ne bilmiyorum. Kim haklı, kim haksız hiç bilmiyorum.
Sadece şunu belirtmek istiyorum. Eleştiri ve hakaret çok farklı şeylerdir. Siz bunun dozunu kaçırmışsınız. Bu kadar yüklenmeyin, üzülür lan insan.

T: bir yazar.
Yine mi sen be. arkadaş oytunkaran uçtu rahat ettik derken bu kızcağız çıktı.
Tanım: (bkz: ergen)
Hem yine mi sen diyorlar hem de baslik upluyorlar anlamadim ki neyin kafasi bu. Gidin öteye fesatliginizi orda yaşayin. Ben sozlukte ceviriler yapip, bildiklerimi paylasiyorum da siz ne halt yiyorsunuz anlatin bi. Valla bu türk kizlarindaki cekememezlik, kiskanclik dunyanin baska hicbir yerinde yok arkadaş. Neyse.

Bir yazar.
Bana ergen diyenin kullandigi kelimelere bak ya hahaha. Bebiş. aynen. Kuyruğuna basilan soluğu burada aliyor ama ben cok sıkıldım. Cocuk gibisiniz. Kendinizi gelistirin birazcik. Bir rica.

Yazar.
güncel Önemli Başlıklar