bugün

(bkz: on birinci nesil silik)
Kadın bir yazar.
Twist koş bi ergen silik olmuş. Şerefine içelim.
başka bir nickle tekrar gelecektir.
ne de olsa ergen bir velet.
ben de bugün neden hiç entrysini görmedim diyordum. ayrıca tek sevmeyen olmadığımı farketmek sevindirdi . ırkçı bir yazardı , adolf hitlerin sadece fakir ve sakat yahudileri öldürmesinin normal olduğunu kabul edip bunu açıkca söylediğimde kıt görüşlü olarak hitap ediyordu. eğer cidden silikse, modlar iş başındadır. normal bi modluktan fazlasıdır,adamlar işlerini düzenli yapıyorlardır,modlar boş dediğim için üzgünümdür.
bir yazhahdhajskakshahsjzlanx.
silik olması üzmüştür.
Ay çok üzüldüm yaa..

Bir yazardı, en ergeninden.
15 yaşında bir ergenin silik yemesidir. arkadaş böyle itici böyle boş bir tip sözlükte az gördüm. bir de nereden öğrendiyse alta ''bir yazar'' ''yazar'' diye aklınca tanım girip üstte mal mal yazıp duruyordu. ifrit tipler ergenler doluyor güzel adamları siliyorlar şükür gitmiş. evet.
Mr slily sandığım ama sonradan mrs lily olduğunu anladığım yazar.
bir ayda bu kadar nickaltı alacak kadar hiçbir iyi özelliğe sahip olmaması şaşırtan yazar.

basit entryler, nick, profil. bir de gereksizce iyilik meleği olmaya çalışması...
Birkac gune silik olacagim icin ne kadar entry girebilirsem giriyorum evet. Swh.

Yahudilerle ilgili dediklerim: (#33850368) bir lafi anlamamak için üstün efor sarf ediyorsunuz sanirim.

Bir yazar.
sözlükteki kız yazar başlıkların açılmasının sebeplerinden biri , yazmayı bıraksa da boşuna günde 40 başlık açılmasa. ayrıca sakatları,fakir yahudilerin öldürülmesinde mazur görmüyordu diyordu diye hatırlıyorum. şutlanmalı.
Ergen oldugumu kabul edebilirim ama kesinlikle erkek değilim sayin yazarlar.
Bir yazar, en kızından.
şişirilmiş bir balon yazar.
Kendisini tanımadığım, ancak nickname'ini komik bulduğum yazar.
Olumlu yorumlarda bulunanlar icin çok tesekkur ederim.

(bkz: zekanin dogurdugu deha kiz)
Ne gunah isledimde ikinci kez yaziyorsun benim icin..

Kimseye özenmeyen, kendi halinde entryler giren yazar.
(bkz: dur yolcu)

bu ikazdan sonra entry giren fetöcüdür.

başka başarılı kız yazarlara özenen yazar. inceleyip tespit ettim.
Varlığı daim olsun yazarı.

Kendiside yazılarıda çok güzel. Laf atanlar onu çekemeyenler.
Her gün nickaltı uplanan Ve her gün erinmeden yazılanlara en az bir kez cevap veren yazar. Bence çok da şeyapma yani. Kasma. Takip ettiğim yazardır ayrıca.
O daha küçük yüklenmeyin bu kadar.
kavga var dediler geldik. durun az mısır patlatıp geliyorum.

görsel
sözlüğü okumaya başladığımdan beri nickaltını gördüğüm yazar.

yapmacık duruyor.
görsel
(bkz: çok anlamlı)
Asagilik basliklar acan harleen'in benim icin yazdiklarina bak sen. Sen git koyluleri kotule. Leş.

Bir yazar.