bugün

Gelişmelere yazdığı yazı sonrası aramızda şöyle bir diyalog oldu:
moonlight sonata: ms
sir vizviz: sv

sv: adamsın moonlight adaaaam! Ne geçirdin ama millete gelişmelerde.

ms: (elindeki suyu yere atarak) burası uludağsözlük beyleeer, burda şaka yok. Herşey gerçek!

sv: easy champ
(bkz: senin dilini keserim)
doğum günü bugün olmayan moderatördür. * * *
sol framede görünce lokma dağıtıyor sandım neyse ben yanlış geldim heralde..
sazı elimize aldık demiş mod.
(bkz: gelişmeler)
13 nisan gecesi yayınladığı zehir zemberek bildirgeyle gündemi sarsmış moderatör.
gelişmeler bölümünden gerçekleştirdiği son duyuru ile sözlük formatına ne kadar bağlı olduğunu herkese bir kez daha göstermiştir.

birilerinin örnek alması gerek.
ay ışığı ve sonata arabası.
13 nisan 2011 duyurusuna atfen;

yıl olmuş 2011 hala sözlükte türkçe/ingilizce karakterli başlık sorunu çözülemiyor.
yahu yine görüşemedik yanarım yanarım ona yanarım. neyse havalar ısınınca biyç kılaplara akarız hacı. o zaman da bere deel bandana takarız olur biter.
munlayt stayl' dan ödün vermeyiz. hadi öptüm kib bye!
çok iyi bir çocuk lan bu. acilen ekşi sözlüke transfer etmeliyiz bunu*.
soru sorduğunuzda, herhangi bir konuda yardım istediğinizde size gecikmesiz dönen iyi kalpli* modeatör.**
romantik çağdaş chopin'dir. ruhunda mutluluk kelebeklerinin uçuşması dileğimiz.
kendisini konya lisesinden tanırım, ufaktı, azimliydi bazen yanaşır abi bir cigaralık falan derdi, zorla okuttuk doğru yola sevk ettik. sonra yıllar sonra buraya moderatör tayininden sonra da geldi helallik aldı, sağolsun severiz kendisini.
kem gözlere şiş tü tü moderatördür.
beklediğimiz gelişmeler mesajıyla gecemizi aydınlattı.
ablasının kucağındaki yeri her daim baki.
bu kapkaranlık gecede gelişmeler mesajıyla gecemizi aydınlattı.
--spoiler--
uludağ sözlük merkez binasına gelen her çocuk ruhlu yazar hediyelerle ödüllendirilecek ve zall'ın koltuğuna oturtulup kaldırılacaktır.
--spoiler--

hayret. yazısının sonuna '' dikkat edin de, zall oradayken oturmayın. '' diye eklememiş. koltuk şu an müsait değil herhalde.

ekleme: seviyoruz seni moonlight. *
merkez ses bir ki, merkez merkez, asansörde sıkıştım kaldım deyu mesaj atmıştır. korkma munlayt, kurtarma ekibini gönderdik, yanındayız, korkma yavrum. öğrettiğim duaları oku.
ulusal egemenlik ve çocuk bayramımızı kutlayan moderatördür. çok teşekkür ederiz efendim, pek düşüncelisiniz. bugün 23 nisan neşe doluyor insan.*
olası uludağ sözlük 23 nisan müsameresinde yönetmenlik yapacağını da belirtmiştir kendileri. her şey çok güzel olacak kesin.*
23 nisan mesajı notuyla farkını yine ortaya koyan kaliteli mod.

--spoiler--
not: uludağ sözlük merkez binasına gelen her çocuk ruhlu yazar hediyelerle ödüllendirilecek ve zall'ın koltuğuna oturtulup kaldırılacaktır.
--spoiler--
sözlüğün en beğendiğim nicklerinden birisi olup dalma şeklinde mülkiyeliyiz kırıkkaleliyiz deyip -beşiktaşlılık da var serde ama mülkiyeli1903 olsa çekemeyenler olur diyerek vazgeçmiştim- oluşturduğum hiç bir yaratıcılığı olmayan bir nickin sahibiyim diye hayıflanmama neden olan muhtemelen sonata sanata düşkün er yada hatun kişi.
3 seneyi aşkın bir süredir göremediğim, özlediğim şahsiyet.*
23 nisan mesajıyla beni gülmekten beter etmiştir.
zall'ın koltuğunun altı bozuk, kalkmıyor.

tamirci ciragi'nin çağırılmasını talep ediyorum kendisinden.
tanımaya, konuşmaya değer nadir insanlardan biri.
çok az kişinin hakkını vererek yapabileceği bir işi yapıyor:
sanal alem yöneticiliği.
bazen sabırtaşıdır bu adam diyorum.
o kadar soru sordum, soruyorum hepsine net, düzgün, zekice * cevaplar veriyor.
bazen sempatik, bazen çok uzak, bazen yakın oluyor.
ilginç bir insan işte.
gururlu biri olduğunu düşünüyorum aslında.
birinci olma tutkusu önemsediği insanların önüne geçer mi acaba bilmem. * ama bu adamdan iyi dost olmuştur birilerine.
insanlara sadece bakmayıp , onları gördüğüne dair somut kanıtlarım *olmasa da ciddi şüphe ve tahminlerim var.
sakin duruyor ama ruhunuza bakıyor gibi.
önceleri 'niye bu kadar insan bu adamı seviyor' diyordum.
bir seneyi aşkın bir süre geçti. şimdi hakları varmış diyorum. *