bugün

ötv zammından sonra keşfettiğim sigara. güzel de tadı var müptelası olduk efendim.
ötv zammınında etkisiyle yaptığım araştırmalar sonucunda bugün alıp denediğim sigaradır kendileri. güzeldir efendim, kutusuda minik mi minik tatlı mı tatlıdır. *
fiyatı 4lira 50 kuruştur.
kısa sigaradan daha kısa, kalınlığı ise, ince ve normal sigara arasındadır.
isterken monte carlo küçük paket diyorum anlıyorlar, artistik yapmaya gerek yok misal, bi monte karlo silendır(tü kaka).
zannedilenin aksine hafif değil ve vurucudur. her bünye içemez ve baş dönmesi yapar.
japon sigarası o, tütün için tütün ondan iyidir.
slims fiyatına yanlışlıkla sattığım sigaradır vicdan azabı çekiyorum.
tatlı görünümlü ama dandik sigara.
sakız kutusunda sigaradır.
sigara değildir. çubuk krakere sigara süsü verir içiyor taklidi yapar avunurum daha iyi.
Eğer kirmizisindan bahsediliyorsa kesinlikle muthiş bir sigaradir. Hiçbir sigarayla değişmeyeceğim sigaradir. Kesinlikle hafif değil çok tatmin edici bir sigaradir. Cameli biraktirmistir efendim bu sigara bana. Sağolsun cebimi de rahatlatmiştir.
aynı boyda bir alternatifi olmadığı için ve hepten slim de olmadığı için piyasa tutulan ve kendine yer edinen sigara.
aman şöyle güzel aman böyle harika diyenlere aldanmayınız, kısaca ve net; öğrenci sigarasıdır. ayrıca şunu da hatırlatmadan edemeyeceğim (bkz: her sigara size zarar verir)
winston'dan geçiş daha doğrusu düşüş aşamasında öğrenci mezarcılığıyla "paket başı 1.5 lira kar, iyi lan iyi." denilen sigaradır. fakat 2 yıla yakındır o paket başı 1.5 liralar nasıl oluyorsa hala elime geçmedi*. lark'ın bile 6.5 tl olduğu şu günlerde 6 tl'lik fiyatıyla muadilleri arasında en iyilerden biridir.
içimi hiç güzel olmayan bir sigara olmakla beraber insanda acayip bir koku bırakmaktadır. Uzak durulması gereken sigaraların başında gelir.
fiyatı 5.5 tl olan sigara.
6 ayda 2 kere paketi, 3 kere tadı değişen alternatif sigara. (bkz: ben böyle pazarlamanın)
üstündeki kırmızı aslanlar hoş olmuş olan sigara. pakette kalan son 3 dalın da bu gece bitecek olması beni sevindiriyor.
8 tl winstona artık can dayanmıyor diyorsan hiç düşünme.fiyat performans oranı iyidir.
güney amerikalı manken. dense yutardım o derece.
tam bir yayıncı sigarası.

normal ve slim arasındaki boyutuyla kısa zamanlarda full hizmet politikasıyla üretilmiş olsa gerek. night blue olanı makbuldür.
bende yeni keşfettim bunu 2 sene önce 8tl'lik marlbora touch,sonra winston blue,sonra camel soft en sonunda slender
içimi fena değil ama aynı winston gibi çabucak bitiveriyor.
tamamen mavi olanına takribi 6 ay önce murattiden düştüğüm sigaradır. çabuk bitiyor, balgam yapıyor ama başka sigarada içirttirmiyor be sözlük.
Bakkalların "monte carlo slender mavi beyaz" demeden anlamadığı, severek içtiğim müthiş sigaradır