bugün

seri artılamış. eyvallah kardeşim.
seriye bağladım, geliyorum.
sözlüğe girdiğimde alışık olmadığım miktarda bildirim görmeme sebep olmuş yazardır. ard arda o kadar çok şuku ve fav kasmış ki anında götümü kontrol ettim bir sıkıntı olmamıştır umarım diye.

neyse ki yokmuş.
ışık hızıyla entry'lerimi artılamış yazar. dur bi soluklan yigenim.* teşekkürü bir borç biliyorum kendisine.
oyla ama yavaş oyla kardeşim telefon dondu yeminle teşekkür ettiğim yazar.
Son fav bükücü yazar. Elleriniz dert görmesin şövalye beyimiz.
Beğen butonunu bozacak. Entryleriimi beğendiği için teşekkür ediyorum kendisine.
Umarım düşündüğüm eski dostumdur.
Seri oylayan bir yazar.
sağlam favlayan yazar. iyi yazmalar olsun.
bu çocuk benim eski halim bak.

abicim geleceğin çok parlaak çooook *

edit:tamam sakin.
tam yüz sekiz artı vermiş. nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim.
Çılgınlar gibi açık oylayan bir suser.
Hoş gelmiş yazardır. Seri oylamalar, iyi yazmalar efendim.
Utandım. O nasıl oylama öyle
sevdiği entryleri okuyup artılamaktan başka düşüncesi olmayan yazar. format da bu eylemleri yasaklamadığına göre yaptığına kimse karışamaz. bu şekilde de devam edecek, okuyacak, beğendiklerini artılayacak, zaman zaman da yazacaktır. işinize gelirse...
(bkz: modern bey ne yapıyorsunuz)

görsel
Emekleri çoktur zirvede baklava ısmarlamak isterdim şövalyemize. Kalemi keskin olsun.
Abberline yeni hesabı olma ihtimali %95'dir. Ahaha gizliyor musun la kendini? swh
bu hesabınla henüz beni donuzlamamışken sa demek istiyorum.

kahven nasıl olsun? az şekerli mi seviyorsun hala *
donuza aldığı futbol konusunda objektif olamayan fenerbahçe ve beşiktaş futbol holiganlarından kahve bekleyen yazar. bol sütlü az şekerli olsun.

görmüyor işte. kudurun, çıldırın, ağlayın.
bir adet liseli galatasaraylı.

beraberliği savunur.

yahu sen türkiye'nin en büyük takımı isen fenerbahçe'yi deplasmanda yenerek şampiyon olamaz mısın?

adamın sana karşı tek kozu kadıköy'de kazanamaman. bir galibiyet alsan psikolojik olarak çökmeyecek yıkılacak.

neredeyse 20 sene üst üste bayburt'u koysan bir maç kazanırdı.
bunun savunacak bir tarafı yok.

ama gel gelelim bu liseli ısrarla yok biz böyle şöyle.
lan seni zaten tanıyan tanıyor. neyi anlatıyorsun. böyle yaparak mı yıkacaksın fener'i kadıköy'de?

bu zihniyete sahip oldukça daha nice 18 yıl kazanamayız biz kadıköy'de.

hadi kadıköy'de berabere kaldık kutlayalım.
heyooo.

seni donuza ekledim, nickaltı gireceğim der bir de.
ulan ne üzüdüm, biliyor musun. yas bağladım şuan.
Yersiz tartışmalara girip değerli vaktini harcamayacak yazar. Saygılar...

Edit: istediğiniz kadar eksileyin sizi umursamıyorum. Hadi gidin şimdi nick altımdan.
yersiz tartışmalara girmek yerine fenerbahçe beraberliğini kutlamaya gidecek olan bir yazar.
an itibariyle florya yıkılıyor.

yanlışa bile yanlış diyemezsen elinde doğrun kalmaz.

yarın beşiktaş kazanırsa puan farkı sadece 1 olacak.
Fazla dobra yazar. Sevmediği adamın nick altına gidip ‘sevmediğim yazar.’ Diyebiliyor, münakaşaya girmeyi seviyor galiba.

Her insan her insandan hoşlanacak diye bir şey yok, hakkıdır. Biraz da benziyoruz ama. Ben de bi Entryi beğendiğim zaman açık oylarım. Ama bu arkadaşımız bana göre çok hırçın.

Biraz daha ılımlı olmasını naçizane tavsiye olarak kabul ederse sevinirim. iyi yazarlar sevgili yazar.
hafif abberline havası sezdim. 100 metre öteden tanırım bu veledi. buldum seni liseli.