Türkçe karakterlerle yazmaya çalışarak metin tahmininden aldığımız yardım dışında telefon hafızasında olmayan kelimeleri yazmak vakit kaybettirir. Mesela ben bu entryi yazmak için 6 dakika harcadım.
çok fazla zaman harcıyor. yanlışlık yapma oranını artırıyor. insanı strese sokuyor ve etkileyici cümleler kurulmuyor. öyle okuduğunuz kadar kolay değil yani.
stresli bir iştir. özellikle ingilizce karakterleri girmek büyük sikinti yaratıyor.
Şu anda yaptığım şeydir. Bilgisayardan girmeye göre çok daha rahattır. Çünkü her yerden, rahat rahat entryi girebiliyorsun. Hatta sen söylüyorsun o yazıyor. Sana sadece ekle butonuna basmak kalıyor.
uygulamanın biraz daha iyi olması işimizi kolaylaştırır.

edit seri eksileyen uygulamayı yazan kişi.
Izdirap. Eger yazfigim entryi duWltmesen oylece birsksam 50 yika kzlmaz yeno hir dil gepisir amk.

Meali; eger yazdığım entryi düzeltmeden öylece bıraksam. 100 yıl sonra yeni bir dil gelisir sevgili arkadaşlar.
Sözlük yazarının günümüzde yapmak zorunda olduğu şey denilebilir. Tabii aktif bir yazarsa. Uludag sözlükte bu uygulamanın bir an önce yenilenip, geliştirilmesi gerekmektedir.
çok rahat bir işlemdir.
Ç büyüktür.
genelde tuvalette yaptığım iştir birazda keyiflidir aslında sıçarken baya ilham geliyor.
Pratiktir. Bilgisayar varsa da tercih edildiği çoktur.
zor iştir, özel mesajla (*) (*) yapmak sıkıntılı oluyor.
türkçe karakterler yüzünden bir zulüm haline gelmektedir.
Zordur.
Sikintilidir.
inanılmazdır. Muhteşemdir.
Türkçe karakterler yazmak meseledir.
Mecburiyettendir.
Gayet eglencelidir.
Sıklıkla yaptığımdır.
Cok pratik ve rahattir. Her an girebilirsiniz...
Şuanda yaptığım eylemdir.
can sıkılınca yapılandır.
sözlükten sadece mobilden girince zevk aldığım gerçeğidir.
Daha kolay olandir.