bugün

tuşlu telefonla daha rahat entry girmektir.
Bi masaüstü bilgisayar degildir..

O tadi vermiyor arkadas.
BlackBerry 10 işletim sistemli Q serisi bir telefonunuz varsa pc den 100 kat daha zevkli dir.
El mahkumdur.
Dandik telefonunuz yoksa daha zevklidir.
Sıçarken girilebilendir.
Bana göre kolaydır. ama mobilin, normal siteye göre çok eksiği var. Bunlar da yapılsa tadından yenmez.
bilgisayardan girmekten daha eğlenceli olandır.
(bkz: tum entryleri mobil olan yazar) ın her zaman yaptığıdır.
Şuan gerçekleştirdiğim eylemdir. Ve
keyif vericidir. Bu telefon galaxy s3 mini ise keyfi dahada artırır.
S4 le sorun yok Bir gözyaşı gibi akar giderim hayatından, sen ki o gözyaşını dûşûrme asIa gözIerinden, gözIerin senin oIsun yaşIarı ise benim.
çalıştığım ve buralara fazla vakit ayırmak istemediğim için yaptığım şey.

yalnız bu şekilde uzun uzun yazabilenlere hayranım. çünkü cidden sıkıntılı iş.
Kucuk klavyeli bir telefondan giriliyorsa yazim yanlisi olasiligi yuksektir. Yanlış anlaşılmalara neden olmamak için dikkat etmek gerek.
sözlükte bulunduğum çoğu zaman girişeceğim eylem. bazı sıkıntıları yok değil. bunlara örnek olarak ben bir entry giriyorum nedense çift oluyor. sonra hata iki kere girdiniz diyorlar. benim suçum yok. mecbur siliyorum tabi. ayrıca bazı yazdıklarımı anlatacaklarımı önceden telefonumun bir köşesine not düşüp daha sonra sözlüğe girip yazıyorum. bu durum da da kopyala yapıştır özelliğini kullanıyorum ki bu da yasakmış.
üşenilir.
çok zorlanılan olaydır. zaten uludağ sözlük uygulaması iphonelarda çalışmaz hata verir.
aha budur.
oldukça zordur ve bir çok şey bulunmamaktadır bu durum mobil uygulamasının geliştirilmesi gerçeğini gözler önüne sermektedir.
Ben sürekli mobili kullanıyorum. Arada yazım yanlışı dışında sıkıntı yok.
artık herşey mobil. Entry gireceğim diye pc mi arayayım.
bilgisayardan entry girmekten daha zevkli olaydır. bilgisayar asla o mobil keyfini vermiyor. evet.
1695 entrinin 1695ininde mobilden girildiğini soyleyebilirim. Pc bu rahatlidi vermiyor malesef. Oradan girince yazasi gelmiyor insanin.

Ek: goruldugu gibi yazim hatalari oluyor ve turkce karakterler ugrastiriyor. Bu yuzden cogu kez turkce karaktersiz giriliyor.
hiç gerek olmayandır.

hiç kasmayın ayarlar tuşuna basıp "masaüstü iste" sekmesini tıklayın. daha fazla ayara ulaşırsınız.
Daha rahat ve daha zevkli olandır.
Şu an yapmış olduğumdur.