bugün

yeni bir yazar adayı. hoşgelmişler efendim.
bölümdaşım, sınıfdaşım, nesildaşım, sınıf arkadaşım olur kendileri. her bişeyden anlar. gerekli gereksiz herbişey hakkında birşeyler bilir.yani oldukça kültürlüdür. yazılarını dikkatle okumaya devam ediyoruz fenerbahceli kardeşim...
anlatmak istediklerini net ifadelerle yazıya dökebilen, espri anlayışı geniş yazar.

(bkz: çiğdem citlemenin faydaları)
benle fazlaca ilgilenen yazar*
beni diğer sozluklerin soğuk ortamından alıp buraya getiren yazar.***
yarın itibariyle sozluge yazmaya kısa süreliğine* ara veren yazar.
bugün itibariyle ankara'ya dolayısıyla aranıza yeniden dönen yazar*
aşıklara kapısı her zaman açık olan dert babası yazar.
değerli bir yazar arkadaşımız.

(bkz: fikirlerini beğeniyoruz)
avatarındaki resime bayıldığım yazar. hayır kendisiyse süper ötesi fotojenikmiş, tebrik ediyorum, değilse de bir komedi filminden olduğunu tahmin ediyorum, çok başarılı bir seçim. ama mutlaka bi göz atın *
(#745078) nolu entrysiyle gözümde büyüttüğüm yazardır. gerisini getirirse sevineceğimdir.
birinci yılı kutlu olsun.*
birinci yılı tekrardan kutlanmıs olan yalnız kalmamıs yazardır. *
birinci sözlük yılını kutladığımız yazar. iyi sözlük yılları efenim.
nick kardeşliğimizi ve 1. yılımızı kutladığım benzerim, saygılarımı sunduğum yazar..*..
an itibariyle öss ve üniversite sonrasında hayatla ilgili bol bol işe yarar öğütler aldığım babacan* yazar...
beni sözlükle tanıştıran, bununla da yetinmeyip yazar olmama neden olan, çoğu zaman farklı düşüncelere sahip olsak da hep çok iyi anlaştığım can dostumdur. entryleriyle sözlüğe faydalı olan, ileride başarılı bir diplomat olacağına inandığım yazar kişi.
bir nevi meslektaşım sayılır, hatta ortağım bile olur. * *
doğum günü kutlu olsun yazarıdır. * *
doğum gününü kutladığım yazardır. hediyeni paket yaptıramadım, ama beğendin galiba. *
iyi ki doğmuş yazar. nice yıllara efenim.
iyiki doğdun yazarı.nice nice yıllara inşallah.
yer: ankara bahçeli de tiki avlıyoruz zirvesi buluşma noktası, belpa..

-* hocam senin nick neydi?
+* söyleyemem..

( anam herif gizli görevde felan herhalde)

o esnada cepten çıkarılan bir kağıt, " aha da nick im bu" şeklinde..*

tanım: zirvede tanışılmış yazar.
- selam hocam, nick neydi ?
(bir kağıt uzatır)
- ben şöyle göstereyim abi

-ahahahahahha-
nickini mmtvs olarak hatırlayıp da yav niye yok böyle bi nick diye düşündüğümü anlayacak olmalı ki bana bişeyler yazmıştır. ilk zirvem olmasından kelli "şurdan birilerini bulup bi konuya gireyim" diye düşünerek atmışımdır kendimi aralarına (cilek razzi ve derinmavi) iyi ki de öyle olmuş süper bi muhabbet gerçekleştirdik kendileriyle efenim. durdurak bilemedik.

kendisine burdan "seni gözüm bi yerden ısırıyor" diyor saygılar sunuyorum. bi dahaki zirvede görüşmek dileğiyle.

haa unutmadan;

mmtyvs: olmazsa üçümüz bi yerlere gideriz (cilek ve derinmaviyi kast ediyor)
hebeley: bende gelseydim. *