1. 1.
  x dinini yayma görevi
  (bkz: ukte doldurdum)
  1 -1 ... caruso
 2. 2.
  http://www.surpgarabed.com/
  http://users.skynet.be/fa357844/linkindeki gibi güleryüzlü damardan narkoz yapılan, müslüman mahallesinde salyangoz satma işidir.
  2 -1 ... kara hilal
 3. 3.
  misyonerleri şahsen sevmesem de, nasıl islam dinini yaymak istemek doğal ise, başka dinleri yaymak istemek de laik bir ülkede mümkün olmalıdır. sayısı çok abartılan ve 3-5 kilisede faaliyet gösteren Misyonerlerin, ülkemizde öldürülesi köpekler gibi muamele görmesinin sebebi, başka dinlere ve görüşlere saygı duymamaktan, kendi inancından olmayanlardan nefret etmekten gelir. Misyonerlik eğer para ve yardımlar karşılığında faaliyet gösteriyorsa, bu korku daha da büyümektedir. Halbuki para için dinini değiştiren bir insanın zaten dine faydası yoktur. Ülkemizde fakirliğin sebeplerini araştırmak ve çözüm üretmek yerine, kahvehane muhabbeti gibi, doğrudan misyonerler ölsün, masonlar, yahudiler kahrolsun denmektedir.
  3 -1 ... goksunv
 4. 4.
  ulkemizde yasak olan sey oysa bizimkiler yurtdisinda yapmaya calisiyor ama islami silah sorunu olmadan yaymak zor. ozeliklede buyuk kitlelere.
  3 -2 ... scurtel
 5. 5.
  ideoloji birtoplumun benimsediği görüş ve düşünceler bütünüdür.
  bazı toplumlar kendi ideolojilerini başka toplumlara benimsetmeye çalisirken, bunun ideolojinin doğasına ters olduğunu göz ardı ederler.
  misyonerlik insanları salak yerine koymaktan öte birşey değildir. toplumda yaşayan bireyler farklı ideolojilere merak salar ve araştırma ihtiyacı hissederlerse bunu zaten yapacak kadar akıllıdırlar. tanıtmak ve benimsetmek arasında ciddi farklar vardır.
  3 ... fashiondesigner
 6. 6.
  sevaptır... en azından misyoner olan kişi öyle düşünmektedir..
  misyonerlik sadece hristiyanlığa özgü bir durum değildir....
  her dinin , hatta islamın bile misyonerleri vardır..
  hemen her asya ve afrika ülkesinde açılan onlarca okulumuz olduğu bir gerçektir..
  1 ... chentik
 7. 7.
  insanın doğru olduğuna inandıklarını başkalarına anlatması yanlış değildir. ama sen halkının kendi bildiklerinden cayıp anlatılanlara inanacağını düşünüyorsan ve de bunu istemiyorsan bunun çözümü misyonerleri öldürmek değildir. çözüm halkın eğitilmesidir.
  3 ... mailbuyukerman
 8. 8.
  yeraltı zenginlikleri açısından bakarsak zengin ama aslında fakir; eğitimsiz, aids ve diğer birçok ölümcül hastalıklarla boğuşan, çocuk ölümlerinin had safhada olduğu, daha çok afrika ülkelerinde boy gösteren "yardım" adı altında insanları sömürmekten ve daha da fakirleştirip dolaylı soykırım yapmaktan başka bir hedefi olmayan ülkelerin edindikleri başlıca görev.
  1 ... sapka yapamayan cuheyla
 9. 9.
  kenya devlet başkanının sözü olayı özetlemektedir.

  "Batılılar geldiklerinde ellerinde incil, bizim elimizde topraklarımız vardı.
  Bize, gözlerimizi kapayarak dua etmesini öğrettiler.
  Gözümüzü açtığımızda ise; bizim elimizde incil, onların elinde topraklarımız vardı."
  2 -1 ... myosotis
 10. 10.
  bir dini yayma çabası. nedense hrisitiyanlar üzerine yapıştı. müslümanlar yaptığında tebliğ deniliyor. her ne denirse denilsin karışılmaması gereken faliyet. para veriyorlarmış hristiyan yapmak için. Ulan 100 dolara dinini satana bir yüz dolar daha veririm ödül olarak senden kurtulduk diyerek. imam hatip öğrenciliğimde okulumuza gelmişlerdi bunlardan bir kaç grup. ta amerika dan gelmiş herif dini için. geldi güzel güzel anlattı, çayımızı içtik yolladık. biraz gıpta ediyorum adamlara, müslümanlar yatarken sen kalk ta ebenin örekesinden dinini anlat.
  1 -2 ... kacmak isterken vuruldu