8. nesil bir yazar. hoş gelmiş. koştursun efenim sözlükte.
hoşgelmiş nesildaş yazarımız.şimdiden bir uyarı 8.nesillere çok yükleniyorlar kardeşim.
kendisi zafer caddesinde yürürken omuz atmak istediğim yazar.**
hoşgelmiş.
(bkz: victoria secret meleği)
hoşgelmişler efenim öğrendiğim kadarıyla aynı üniversitede okuyormuşuz. "Kolay gelsin arkadaşım trabzonda"lafını da eklemek isterim.
imla kurallarından haberi olduğunu sanmıyorum.
Zamaninda babam tüpcülük yaptigi icin cok eve girip cikarmis. Bugun hayatimdaki cok önemli biseyi söyledi bana kendisi. annem oluyomus bu hatun. (#11379704) (bkz: yalan mi) (bkz: swh)
(#11620269) nolu entrysi ile beğenimi kazanmış yazar. yalnız entryde teknik hata var gibime geldi. oy verenlerde problem.. neyse. *
(bkz: #12779502)

sen çok yanlış gelmişsin hanım abla.
bir sagopa kajmer hayranı. aynı zamanda kolo hayranı olan yazar. yani en son öyleydi. Yoksa değil miydi ? yoksa o sitede işi neydi ?

kısacası sago hayranı hoş bir yazardır.****
bugün doğum günü olan 8. nesil sözlük yazarı. mutlu yıllar mutlu yıllar mutlu yıllar.
(#13620759) nolu entrysi ile dikkatimi çekmiş yazardır. çekmeyecek gibi değildi.
ilkokul ingilizce derslerinden tanıdığım yazar.
kendini sol frame de görmeyi hayal eden yazar.aman troll olayım falan deme dostum.*
paça, işkembe, kelle, kokoreç, tuzlama ve midye seven yazar. *
bir nevi yazar.
garip istekleri var vesselam.

edit: (bkz: #14525449)

3
7
6
şeklinde görüyorsan bir gariplik vardır. bence tekrar kontrol et sen misis.
iyi anlaşacağa benziyoruz. ki kolay kolay anlamam ben karşıcinsi ama kendisi farklı biraz.
(bkz: sözlük yazarlarının doğduğu hastane/#14632023) mersinli buldum tantuni tarikatına buyrunuz lütfen.
iki lafın belini kıramayan konuşmaktan çok düşünmeyi seven insan.
çok oje sürdüğünden kafa yapmış heralde. tamam anladık.

tanım : ilgi bekleyen tazar.
çalışmayıp maaş günü bekleyen ilginç bir yazardır.***
helal olsundur. (#14665615)
iyi yazar muhabbeti de güzel daha ne olsun ki. * *
hoşgelmiştir.