bugün

Çok güzel bir mesajın tüm bölümlerine dahice nüfuz ettirildiğini düşünüyorum dizi olan için, ancak bittikten sonra biraz düşününce ortaya çıkan bir ileti. Yalnız ne olduğunu söylemem, tahmini olan yeşillendirsin. *
cok eski bir punk grubu. hakkinda bu kadar cok entry gorunce ne oluyor dedim ama o misfits bu misfits degilmis.
robert sheehan için tekrar izlemeye başladığım dizi. o gidince bırakacağım tabii.

--spoiler--
misfits'te ölümsüz olan karakterin benzerinin the umbrella academy'de ölülerle konuşabilen biri olması ne kadar ilginç. tam bir cast dehası. karakter de neredeyse benziyor ama nathan tam bir dalyarak.
--spoiler--
Suça teşvik ediyor şrfszlr.

Cidden maaaaalesef bayıldığım dizi. Ergen dizisi seviyoruz biz de napalım.
ilk 2 sezonu harika olan dizi. ilk bölümlerde ağır basan ingiliz aksanı ve nathanın hareketleri biraz rahatsızlık verebilir. fakat alıştıktan sonra yarıla yarıla izlersiniz. nathan dan sonra dizi bitmiş denilemez fakat büyük bir kayıp olduğu kesin. önerim 2. sezondan sonrasını izlemeyin, he eğer izlersenizde eğlenirsiniz ruby de iyidir.
Nathan'ı göndererek, harakiri yapmış olan dizidir.
Gece gece aklıma nathan young'ı getiren başlık. Güzel karakterdi vesselam.
michale graves gibi muhteşem bir vokale sahip olmuş, doyle gibi bir hayvanatın olduğu horror punk kültü.
düşük bütçeyle çekilmiş bir bilimkurgu-gençlik dizisidir. oyuncu değişiklikleri her ne kadar kötü olsada rudy (bkz: joseph gilgun) diziyi sırtlamıştır.

--spoiler--

nazilerin günümüze gelebilse karşılaşabilecek olayların anlatıldığı bölüm akılda kalan en iyi bölümlerdendir.

--spoiler--
descending angel şarkısını dinlerken sol frame'de adını görünce şaşırdığım punk rock grubu.
Baslayip yarida biraktigim dizi. Bir ara devam edeyim bari.
bir süper gücünüz olsa bunun ne olmasını isterdiniz sorusunu soran dizidir.
orjinal kadro toplanmış diyorlar lan aha afişin yalancısıyım

https://scontent-fra3-1.x...83c0dd228&oe=57A14447
daha demin ilk bölümünü izleyip beğenmediğim dizi tarak kürek anlamsız vakit kaybı.
son sezonu hariç gayet güzel dizidir. son sezonu da kötü değil, eh iştelik bir sezon.

müdürlerden de favorim tabi ki 3.olan. adı shaun. nazi subaylığı da yakışmıştı herife.

http://incoherent.net/wp-...11/MisfitsShaunAlisha.jpg
ilk iki sezonu efsane olan ingiliz dizisi.
Kim ne derse desin, 2000 e kadar yani michale graves' ten sonraya kadar gayet iyi tutunmuş, en çok bilinen şarkıları bu dönemde olmuştur. Glenn bey amcamız mükemmel olabilir ama misfits' i bırakıp gittiğinde * tekrar toplanıp müziğe devam etmişlerdir. hayatıma (bkz: saturday night) (bkz: dust to dust) (bkz: descending angel) (bkz: hybrid moment) gibi şarkıları sokmuş hergelelerdir bunlar.
Süper güçlerini, insani handikaplarıyla kullanan gençlerin hikayesidir.

Küçüklüğümden beri ben de süper gücüm olsun isterdim. Dünyayı kurtarmak için falan değil, tıpkı bu çocuklar gibi takılmak, eğlenmek için. (En azından şimdilik, 3. sezon 2. bölümdeyim) Sonra belki hayattan ders alır, süper güçlerimi insanlığın refahı için kullanabilirdim. Neyse ne, dizinin çekici yanları, samimiyet, ingiliz aksanı, esmer kız ve enteresan süper güçleri olan kahramanlar.

Çerez olarak izleyin, her halda Türk dizilerine koyar.
Nathan Young diziden ayrıldıktan sonra hiç sarmamıştır. hoş değil yani sen al en komik karakteri ne anlamı kaldı ki bu dizinin şimdi. çok pis atar yaparım.
(bkz: sen kime atar yapıyosun)
absürt bir dizidir ve nathen karakteri ölüm döşeğine kadar güldürmesiyle bilinir.

--spoiler--

nathen karakteri gittikten sonra izleyeni aşırı azalan ingiliz dizisi.

--spoiler--
ingiliz yapımı fantastik komedi dizisi. oldukça müstehcen. aileyle izlenmemeli. yeni başladım 5. sezondayım. böyle de yormayan bir dizi.

--buradan sonrası ağır spoiler--

ilk iki sezon hakikaten efsaneydi. nathan ve kelly dünyanın en sevimli ikilisiydi zannımca.

ikinci sezondan sonra oyuncuların yavaş yavaş değişmeye başlamasıyla biz de bir alışma sürecine girdik izleyiciler olarak. olmaz falan derken bir baktım ki baya baya oluyormuş. hatta seth gibi yakışıklı adamın kelly ile ne işi var falan dedim. ( kelly bacım yanlış anlama fiziki bir değerlendirme sonucu yapılmış bir isyandı bu. yoksa insanlığına lafım yok) sonra ona da alıştım.

bu aradaki olaylar polisiye film gibiydi. heyecan doruktaydı 3. ve 4. sezonda. dizide bir ciddileşme oldu nathan'ın da gitmesiyle. tam alıştım seth le kelly çıktı. oğlum mal mısınız dedim. sonra yaratığa benzeyen rudy' i sevmeye başladım.

5. sezon dizinin en eğlenceli en hareketli en olmuş sezonuydu zannımca. öyle çok keyif aldım ki diziden. hele ölmeme rekoru kıran gözetim memuru beni benden aldı. son sezonun en iyi karakteriydi bence. abby' i hatta alex' i bile sevdim bu sezonda ama finn ne yaparsan yap gözüme giremezsin oğlum.

final biraz aceleye getirilmişti. iyiydi güzeldi de tam bitmedi sanki. daha çok sezon finali gibi miydi ne.

--spoiler bitti--

güzel diziydi izleyelim izlettirelim efendim.

düzeltme: dizinin bitmesi üzerine son sezon değerlendirmesi eklenmistir.
dizi kendi gibi tuhaf ama güzel bir final ile sonlandı. (s5xe8) gelişen ve gelişmekte olan tüm olayları kısa ve hızlı bir şekilde toparlayıp ani bir final yaptılar yalnız.

--spoiler--
dizinin 5 sezon içerisinde ölmeyen tek gözetim memuru greg'e de sonunda gay olduğunu itiraf ediyor. *
--spoiler--
karakterlerinden özel yeteneği(laneti) çoklu kişilik bozukluğu gibi bi şey olan rudy'nin nathan çakması olduğuna kesinlikle inanmadığım dizi. *
Kim ne derse desin gelmiş geçmiş en başarılı, en komik, en gerici dizisidir. ingiliz dizilerini zaten hep sevmişimdir ama bu Misfits tamamen ayrı.

Bütün sezonları bitirdim ve hala canım sıkılınca açıp izlerim. 1.sezon en iyisidir kesinlikle. 2.sezon da fena değildir ama sonradan biraz da olsa bozuyor. 3.sezonda Nathan gidiyor yerine Rudy diye Nathan'a benzetilmeye çalışılmış bir eleman geliyor. Hani orjinal karakterler en iyileriydi onlar gidince bozdu demek istemiyorum herkes gibi ama öyle. Nathan'ın ve Kelly'nin yerini kimse tutamaz. Hele o Kelly yok mu, güzel olmamasına rağmen Alisha'yı oyunculuğu sayesinde devirip geçiyor. O değil de, Nathan'ı nasıl özledim!

Not: bu yazı Robert Sheehan'a aşık biri tarafından yazılmıştır ve kendisi "ben Robert'a benziyorum" diyenleri beklemektedir.
ilk iki sezonu harika, son iki sezonunda ise kendini tüketmiş dizidir.