bugün

170 cm altı kızlardır. birde zayıf olurlarsa çok sevimli olurlar.
(bkz: götü yere yakın)
165-170 arasi minyon kizlar tadindan yenmez.
Yüzleri ve sesleri de şirinse en tatlı kız tipidir.
sevişirken çığlık çığlığa kalan hatunlardır.
insanın içini yaşama sevinciyle doldurur bunlar. camekana koyup izleyeceksin. yok lan niye izliyorsun seviş bol bol.*
dünyada ve ülkemizde minyonlarca mevcuttur.
yalanası bayandır. çok güzel sevişirler. tek elinle kaldırabilirsin bunları. biz bodur türk erkekleri için ideal.
boylu poslu erkeklerin yanında cep telefonu gibi duran,ama bunu asla ve asla kabul etmeyip 1.85 üstü erkek diye kapı duvar tırmalayan ezik bayandır.

(bkz: mila kunis) hariç.

edit: minyon tipli bayanlar çıldırdı,şampiyonluk istiyolar.
etrafta bolca bulunabilen bayan tipi. ancak bu 20+ yaştakiler için geçerlidir, zira yeni nesil kemikleri iri ve boylu poslu bir şekilde ortalıkta gezmektedir.
candır canandır ekmek banılası hatundur. * (bkz: ben)
yolda çok hızlı yürürler.
(bkz: genç pigmeler rahatsız) *
çok pis gideri vardır.

edit: o bu bir şey değilde bayan ne lan allah kahretmesin. kadın, kız ya da hanım efendi diyin.

(bkz: bayana yer açın)

(bkz: solda ineceksiniz bayan)
milyon tipli olmadıkça önemi yoktur. hepsi aynıdır. *
Elleri ayakları küçük ve sevimlidir. Ne giyseler yakıştırırlar.sadece kilolarına dikkat etmeleri yeterlidir.
ideal bayan tipimdir. al kucağına sev.
ölçek uygunsa karaborsadır.
boy ortalaması 1. 70 olan erkekler için kaçınılmaz kadındır. bir de kendi iradesiyle minyon tip seviyormuş gibi yapar garibanlar. oysa 1. 70 boyla , 1. 75 kadını tabi ki kaldıramazlar.
ele avuca gelen bayan.
ilkokulda falan bunlar anne gibi görünür.
hiç unutmam hayriye diye bi kız vardı bizde.
yemin ediyorum çok şefkatliydi yaa.
teyzem gibim.
En güzeldirler.
Boylarından dolayı sempatiklikleri vardır. insanın kanı kaynar. Sevmek ister onları. Yani bir bebeğin büyümüş halidir onlar. Zekalarına zaten diyecek birşey bulamıyorum. Negatif yönleri Çok uyanıktırlar adamı parmağında sektirirler.
cebe sokulup istendiğinde çıkarılası bayandır. minyon tipli bayanlar ile götü yere yakın bayanları karıştırmamak gerekir... bir minnak ve tatlıdır. diğer balık etli ve tehlikelidir...
(bkz: carly rae jepsen)
güncel Önemli Başlıklar