bugün

175 cm altındaki kızlar çekici değil. Kusura bakmasınlar.
Yani ben 1.86'yım yani biraz uzunca biri olunca ben de ve uzun ve kalın bacak seviyorum yani napayım.,herkesin bir beğeni şekli oluyor. onun için beygir gibi kadın *

1.70-75 arası işte, tabi imkansız da hayalimizde mi olmasın:)
At gibi kızın alacağı versus.
170-175 kız 25 yaşından sonra efsane güzel oluyor. Değerleniyor resmen.
Bende de pek boy yok ama kısa boy kadında da erkekte de güzel durmaz.
Bence boylu kadınlar, (değnek gibi çok zayıf ya da kilolu iri olmadıkları sürece) ufak tefek kadınlardan daha güzel.
Öyle iğne gibi zayıf ya da kalıplı kilolu değilse boylu kız, aksi takdirde minyon kız diyorum ben.
Lise 1 öğrencisi gibi de olmamalı.
At gibi kız her zaman çekicidir, alımlıdır. Ayrıca at gibi ne ya.
erkek adam 1.80 falansa (*me) minyon kız fazla küçük kalır. ortalama boyutlarda alacaksın ki çocuklarında ufak tefek öcük bücük olmasın .

*en az 1.70 olmalı bence.
benim boyum 165. tanıdığım bir kız var. omzuma anca geliyor. muhtemelen 150. yanında kendimi at gibi hissediyorum. bu iyi yanı. fakat bu kızı ben 17-18 yaşındadır derken, bu kızımız 25 yaşındaymış. ama ben yaşımda gösteriyorum. vay babasını. öğrendiğimde çok şaşırmıştım. minyon vs at kız karşılaştırmasında minyon kız atların eline verir uzun vadede.
Minyon olmanın avantajı çok fazla. Yasca Küçük görünmek, genç hissetmek falan gibi. Ama bı boy atmadan kıyasına giremem şimdi.
Bu cografyada vs de dahil, alır.
(bkz: kısrak) alır

görsel

Al boobss
görsel
minyon alır...

bu boyla bu bosla minyon hatun seviyor olman çok garip diyenleri duyar gibiyim...
Minyon kız ponçik ve sevimlidir. Her türlü bir adım öndedir.

At gibi kız adı üstünde hayvan gibidir. Kabadır.

Portatif ponyler eqlesin.
At gibi olanı ne yapacaksın allasen. Minyon olsun ele avuca sığsın, mis.
Minyon değilim, minyonları da sevmem çocuk bünyesinde kadın görünümünü nasıl hoş bulabiliyorsunuz?

Edit : 173 olmak suç mu, bu boyla gidip minyon savunacak değiliz heralde.
Ortasi diyorum 1.65 ideal.
Aşk önemli.
insanın gönlü birini seviyor. Elbet seviyor. Güzel diye yakışıklı diye bir cinsellik için belki, bir şeyi için seviyor.

Ya sonrası. Aklı da sevmeli.
Kirpiyi pamuğum diye seversin. Yeri gelir pamuk kirpi olur.
En hayırlısı olsun.

Ha güzel kiz mi erkek mi derseniz. Şirin olanlar bir tık önde oluyor. Hareketli sevimli.
170 altındakilere kız demiyorum. Atlar her zaman öndedir. Evet
190 lık bir at olduğumdan eşeğe bineceğime ata binerim diyeceğim versus.
At gibi kızı yaninda gezdirmek zordur.
At gibi kız alır.
Minyon kız midilli gibiyse karar vermek zorlaşır.
Nefes alan kız alır.
Ne demişler, köftede kimyon kadında minyon. * Atın idaresi zordur, teperse kendine zor gelirsin. Ama minyon öyle mi tamamen senin kontrolün altında.
minyon iyidir, at cebe gezdir kanguru misali, metro otobüs kalabalıksa al montun içine 1 kişilik yer açılsın, daha sempatikler böyle aşşadan aşşadan kedi gibi bakarlar en sevdiim.