1. 1.
    havalı olsa gerek. yurdum abazanlarının bakışlarından tatmin olmak istercesine nasıl olup da her yerde giydiklerine anlam veremediğimiz kısa.
    3 -2 ... hendrix
  2. 2.
    yakıştığına inanılıyorsa ve ortama göre giyilmesi gayet mantıklıdır.
    2 -2 ... gamze
  3. 3.
    erkek guruhunun genellikle yanlış yorumladığı eylem.
    orda anlatılmak istenen, güzelim ve sexiyimdir. "isteyen gelsin bana takılsın" anlamı cıkarılmamalıdır. erkekler acısından bunu anlamak zaman alıyor tabi.*
    3 -1 ... pilotmont
  4. 4.
    türkiye şartlarında giyilmesinin sakıncaları bilindiği halde bayanların ısrarla "ben giyerim, açarım da, gösteririmde, tacizede ugrarım" anlatımının vurgulanmak istediği etek türü.
    1 ... martyns
  5. 5.
    giyildiğinde sırf erkekleri değil, kadınları da baktıran; hatta belki de kadınların giyene daha çok baktıkları etek türü*
    2 ... düttürü hanzo
  6. 6.
    yakısanın gıymesı gereken, cok cok estetık duran, abartısız cekıstırmesız, sık bır etek ve ustune bluzla ya da spor tarzda gıyıldıgınde seks ı degıl de sıklıgı cagırıstıran kadınların gıyım esyasıdır..

mini etek gıymek ıse;

rahatlık, kendıne guven ve tasımayı bılmeyı gerektırır.. bunları bılmeyenler de zaten ya tacıze ugrar*, ya da korumayla dolasması gerekır...*
    2 ... meleklerde aglar
  7. 7.
    ancak kendine güvenen kızların yapabileceği olay. bacakları kalın ve çirkin bi kız giyerse felaket, düzgün vücutlu bi kız giyerse afet olur.
    -2 ... melek
  8. 8.
    giymemekten yeğdir.
    ... karga
  9. 9.
    -hayatım eteğim nasıl?
    -walla neclacım hiç bişey giymesen daha az dikkat çekersin..
    1 ... janjan
  10. 10.
    önemli olan mini etek giymek değil mini etegi nerde giyecegini bilmektir dediğim durum.
    ... karpuzkabugu