bugün

Fox tvde yayınlanan yarışma programıdır.

Sunuculuğunu selçuk yöntem yapıyor.

Akplilerin katılması gereken programdır, büyük resmi onlardan iyi gören olmaz*
görsel
Sayesinde hayatında karga görmemiş insanların da olduğuna şahit olduğum yarışma programı.
Eğlenceli yarışma programı.. sunucusu selçuk yöntemdir.. kim milyoner olmak isteri bu yüzden mi bıraktın olmadı bu cık cık cık.
Neyse sonuç olarak selçuk yöntemin varlığı izlettiriyor.
Allah diyen Karga bile gördüm ama henüz cik diyenine rastlamadım.
T: yerli bir bilgi yarışması.
taklitler aslını yaşatır. çekimleri saçma sapan mantıksız.
nasıl oluyor da bu kadar yaratıcılıktan uzak televizyoncularımız (!) ekranlarımızı işgal etmeye devam ediyor.
#BirYaşımaDahaGirdim dediğim bir olay. Dalga geçmiyoruz ama cevap ilginçti!

https://www.facebook.com/.../videos/1579224785480882/
görsel
aysu adındaki iyte öğrencisi kızın deli cesaretiyle iyi yerlere geldiği yarışma. ancak sultanahmet meydanı sorusunda, kız o deli cesaretinin kurbanı oldu. bir de pavarotti'nin adını söylemekten çekinip "alay ederler" diye kaygılanmasından kızdaki özgüven eksikliği az çok belli oluyordu. kızın bu durumuyla yarışmada geldiği yerleri bir arada gözetince insan davranışlarının ne kadar çelişkili olabileceğini sayesinde bir kez daha görmüş oldum. umarım bir gün o toplum baskısına boyun eğerek yaşamanın kişinin kendisine zincir vurması demek olduğunun farkına varır. çünkü önündeki o uzun yıllar bu şekilde heba edilemeyecek kadar değerli.
An itibarı ile bebek gibi bir yarışmacının yarıştığı program.
An itibariyle agatha christie'yi tanımayan ama sözde rezil olmamak için "ay adı aklıma gelse kesin işaretlicem" diye zırvalayan bir adet çakma sarışının yarıştığı program.

Selçuk yöntem de kadına ayar oldu ve yazarım adını kadının bal gibi bilmediğini bildiğinden telaffuz etti. Haklı da çıktı karı buna rağmen eser verdiği türe "polisiye" demek için joker kullandı.
Fotoğrafla ilgilenen her insanın "resim değil olum lan fotoğraf fotoğraf" diye bir yükseliş yapmak istediği yarışma.
sinir bozan yarışma. saniyesinde cevap veriyorum, yok arkadaş çağırmıyorlar, düşmüyor sisteme.
Yarışmaya katılmadan önce iq testine tabi tutup gerizekalıları yarışmaya çıkarıyorlar sanırım.
kendini bıraktırtan yarışma.yarışmayı telefondan oynamak bana artık yalnızca zaman kaybı olarak görünüyor.
Muhtemelen Picasso nun eserleridir. Benim anlamadığım mesele aynı resmi bizim bakkalın çırağı yapsa olmaz ama o ressam yapınca milyon dolar. Demek ki ye kurkum ye olmuş devir.
saçma sapan yayın politikası vardır. fox tvnin siteye ne zaman bu yarışma diye bakacak olursunuz ''BU AKŞAM'' YAZAR , akşam bi bakarsınız alakasız bir program çıkar karşınıza. siteyi güncellediğinizde 4 gün sonrasına der vs.
kör yarışsa 30 bin alır çıkar. o derece.
çok güzel bir yarışma programı.. selçuk yöntem çok tatlı adam her yarışmacıya kopya veriyor.. aylardır takip ediyorum hep aynı hareketleri yapıyor.. yarışmacılardan bazıları anlıyor bazıları ise durumun farkında değil.. bende mi katılsam ne yapsam kesin iyi para alırım.. yes.
An itibariyle bir adet edebiyat öğretmeni olduğunu iddia eden birinin yarıştığı yarışma. Genel kültür sıfır. Ne diye çıktın bacım sen oraya. Evet.
hayatımda gördüğüm en aptalca formata sahip olan bilgi yarışması.
Selçuk yöntem'in bir şekilde yarışmacılara alttan alta yardım ettiği yarışma. Genelde vasat tipler çıkar.
Şu anda yarışmakta olan amcamız maşallah çok bilgili. Kendisini keyif alarak izliyorum. 250000 lik soruyu da bildi tontis *
Edit: amcam risk alıp 1 milyonluk soruyu açtırıyor.eli bos da dönebilir 1 milyonu da alabilir. Bu yarışmada milyonluk sor ilk defa açıliyirmus.bu heyecanı yaşattığın için bile teşekkürler gönlüm sizden yana

Edit: eli boş döndü
güncel Önemli Başlıklar